CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge 30

Obaly pre Motorola Edge 30


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Edge 30 Pro, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1002
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné obaly na Motorola Edge 30

Váhate nad tým, či vôbec potrebujete a chcete obal na telefón? Pred začatím používania to má podobne každý z nás. Keď však raz začnete, nebudete vedieť prestať. Obaly na Motorola Edge 30 vám totiž poskytnú priam návykový pocit bezpečia vášho zariadenia. Pokojne si s nimi môžete prestať robiť starosti pri pádoch vášho telefónu, ošpliechaním vodou alebo položenia do znečistených povrchov. Obaly bezpečne chránia telefón pred škrabancami, preliačeniami, vrypmi aj nepeknými prasklinami. Všetky sú totiž maximálne trvácne a poskytnú mobilu spoľahlivé bezpečie. Už pri prvom nasadení skvele padnú na váš telefón do posledného milimetra a len tak ľahko ho nepustia. Pri každom modeli sú starostlivo premyslené aj výrezy na externé komponenty telefónu či jeho bočné tlačidlá, prípadne senzor odtlačkov prstov. Kvalitné silikónové, gumové, TPU alebo iné odolné materiály zaručia, že bude váš obal príjemne elastický a odolný nielen voči pádom a nárazom, ale aj voči vlhkosti, oleju, špine i mastnote. Potlače na obaly aplikujeme pomocou modernej bodovej metódy, ktorá si udržiava farby v rovnakej kvalite od prvého dňa. Potlač na obale tak. v priebehu používania nevybledne, nezošúcha sa ani nezmení farebnosť a váš obal môžete používať celé roky v rovnakom stave, ako na začiatku. Stačí si len vybrať vhodný dizajn a farebnosť podľa svojho vkusu.

Ako si vybrať svoj vytúžený kryt

Pri výbere toho správneho puzdra na Motorola Edge 30 je dôležité zvoliť si model podľa svojho životného štýlu. Ak požadujete maximálnu ochranu, zvoliť si môžete napríklad knižkové puzdro na telefón, ktoré ho vďaka výklopnému krídlu chráni zo zadnej, bočných aj prednej strany. Zatváranie na magnetický uzáver sa bez vášho vedomia nikdy neotvorí a telefón sa tak nepoškodí ani pri najtvrdších pádoch. Knižkový kryt je navyše veľmi praktický aj vďaka tomu, že ho môžete používať ako stojan na telefón pri videochatoch alebo sledovaní online obsahu. Možno sa však pýtate, či tento kryt nebude zbytočne zväčšovať rozmery vášho zariadenia. Alebo či neukryje prepracovaný dizajn vášho mobilu? V tomto prípade si môžete dopriať 100 % transparentný obal zo série Ultra Slim. Na smartfón zapasuje ako druhá koža, nechá žiariť jeho originálny vzhľad a zároveň ho ochráni pred poškodením. Že si predstavujete skôr farby a dokonalý súlad motívov s vašimi koníčkami alebo niečím, čo milujete? Potom si vyberte silikónový kryt s motívom, aký sa vám najviac páči.

Viac ako dvesto obalov na Motorola Edge 30

Ak ste si vybrali kryt svojho telefónu, rozhodnite sa ešte pre jeho celkový vzhľad. Pokiaľ holdujete skôr elegantnému štýlu, skvele sa pre vás budú hodiť jednofarebné silikónové kryty alebo kryty potiahnuté ekokožou. Ak si zvolíte variant s jemnými vzormi prírodných detailov, získate navyše zaujímavý detail, ktorý si môžete na prvý pohľad zamilovať. Chceli by ste si svoj obal doladiť do dokonalosti úplne sami? Vyberte si potlač, ktorá sa vám najviac páči a k tomu farbu podkladového silikónu. K vzorom ružových kvetov môžete zvoliť ružovú variantu silikónu alebo ísť naopak do ostrých kontrastov a k čiernobielej mramorovej potlači vybrať červený či zelený silikón. Zábava, však? A ak sa vám takáto samostatná výroba páči, prejdite ešte o level vyššie a vyrobte si v našom online editore kryt s vlastnými motívmi.

Výkonný telefón Motorola Edge 30

Telefón Motorola Edge 30 vám ponúka skvelú výbavu, za ktorú by sa nehanbili ani iné špičkové telefóny. Nájdete u neho napríklad najnovší operačný systém Android, funkciu NFC pre bezkontaktné platby, bočný senzor odtlačku prstov či ochranu obrazovky Corning Gorilla Glass 3. Okrem toho je samozrejmosťou výkonná batéria s kapacitou 4 020 mAh a rýchle 33W nabíjanie TurboPower. Dokonalý zážitok zo zábavy na telefóne dokresľuje aj 6,5-palcový AMOLED displej s Full HA+ rozlíšením s neuveriteľnou obnovovacou frekvenciou až 144Hz.