Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge 20 Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte si dokonalý obal na telefón Motorola Edge 20 Lite

Už dávno sú preč dni, keď telefón stačilo nosiť v „ponožkových obaloch“ a dúfať, že sa nijako nepoškodia pri nosení po kabelkách, plných vreckách alebo pohadzovaní po stole. Dnes sú telefóny so svojimi majiteľmi ako siamské dvojičky – prirastené neustále k sebe. To znamená, že aj ochranné doplnky už musia spĺňať celkom iné parametre, ako v minulosti. Dokonalé obaly na telefóny musia byť veľmi ľahké, tenké a príjemné na dotyk, no zároveň dosahovať ten najvyšší stupeň odolnosti. Voči vlhkosti, nárazom, škrabancom, pádom, nečistotám, prachu, mastným odtlačkom prstov. Môžeme menovať ďalej. Navyše musí každý kryt na mobile pôsobiť skrátka úžasne. Ide totiž taktiež o módny doplnok vyjadrujúci štýl, hovoriaci o svojom majiteľovi a jeho spôsobe života. Preto ak si vyberáte svoj nový kryt, zastavte sa na chvíľu, premýšľajte o svojom životnom štýle a spôsobe, akým obal používate. Ak ste skôr aktívnym športovcom, ktorý svoje zariadenie berie so sebou na bežecké trate, do hôr alebo naopak k bazénom či jazerám, zvoľte tenký silikónový obal zaberajúci minimum miesta. Ak naopak radi odpočívate, sledujete na telefóne filmy alebo vediete dlhé vide hovory, ideálne bude knižkové puzdro. To môžete používať aj ako stojan na telefón či „úschovňu“ pre najdôležitejšie preukazy a bankovky. No a ak vám ide hlavne o to, aby váš obal na prvý pohľad zaujal a skvele sa vynímal na „selfie fotkách o zrkadlo“, skúste si vybrať kryt z našich módnych kolekcií obsahujúcich pastelové farby, mramorové vzory, minimalistické nápisy, flitre alebo divoké lúčne kvety. Skoro sa presvedčíte, že je z čoho vyberať.

Jednofarebný alebo transparentný model či vlastná fotografia?

Na svojom telefóne môžete nosiť čokoľvek, čo chcete. Napríklad transparentný obal, ktorý zvýrazní originálny dizajn vášho zariadenia. V jemne šedej farbe ho navyše príjemne zatmaví a dodá nečakanú eleganciu. Ak nechcete vytŕčať z davu a zároveň si prajete odolnú ochranu, ideálnym riešením bude silikónový kryt z kolekcie Soft Flex. Tieto obaly sú zároveň jednoduché, ale aj presne padnúce a príjemné na dotyk. Kombinovať pri nich môžete farebné prevedenie bočných strán a zadnej strany tak, aby bol váš obal čo najzaujímavejší. Na svojom kryte však môžete nosiť aj čosi omnoho nápaditejšie a originálnejšie – napríklad svoju vlastnú fotografiu. Obaly s vlastnými motívmi sú veľmi trendy nielen pre ich personalizovanosť, ale hlavne preto, lebo sú jediné svojho druhu na svete. Nikto iný si totiž nedá vyrobiť presne na vlas rovnaký obal, ako vy. Iba ak sa tak sami rozhodnete a kryt s vlastnou fotografiou venujete aj svojmu životnému partnerovi alebo najlepšiemu priateľovi či súrodencovi. Môže ísť o fotografiu zo svadby alebo z narodeninovej oslavy, legendárnej dovolenky alebo len momentku zachytávajúcu spoločne strávený čas. Veľmi obľúbené sú aj fotografie vlastných detičiek či domácich maznáčikov. Jednoducho, vyberte si fotku podľa vlastnej preferencie, doplňte ju o motívy z našej kolekcie, nápisy alebo obľúbené farby, skontrolujte a zašlite ju k nám do výroby. Okrem dokonale personalizovaného krytu na telefón Motorola Edge 20 Lite ide aj o skvelý vianočný darček pre rodinu alebo narodeninové prekvapenie pre najbližších.

Skvelý displej a moderné technológie: Motorola Edge 20 Lite

Telefón Motorola Edge 20 Lite je veľmi dobrým príkladom toho, keď značka ide dopredu a myslí aj na odľahčené verzie vlajkových lodí. Tento prístroj prináša okrem skvelej batérie s kapacitou až 5 000 mAh aj 208 MPx fotoaparát doplnený o umelú inteligenciu pre ešte lepšie zábery a naozaj kvalitné fotografie blízkych predmetov aj panorámy. Vďaka pripojiteľnosti na 5G sieť si s telefónom ich majitelia užijú vysokú rýchlosť prenosu dát a stabilnejšie pripojenie. To všetko doplnené o osemjadrový procesor, 8 GB pamäť RAM a čistý operačný systém Android 11, s ktorými už tento mobil pred otváraním nekonečných možností nič nezastaví.