CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge 20

Obaly pre Motorola Edge 20


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Edge 20 Lite, Motorola Edge 20 Pro, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1005
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zahoďte obavy, sú tu kvalitné obaly

Ochrana vonkajšieho obalu telefónu, zvýšenie bezpečnosti vnútorných komponentov, príjemný dizajn a nekonečné možnosti vonkajšej úpravy zariadenia. To všetko a omnoho viac prinesú do života kvalitné obaly na telefón Motorola Edge 20. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je silikón, TPU, ekokoža či odolná guma, a preto s nimi už nikdy nemusíte mať strach o bezpečie svojho telefónu. Kryty sú odolné voči vlhkosti, nárazom, škrabancom, vonkajším poškodeniam, nečistotám aj prachu. Na mobil Motorola Edge 20 sadnú na milimeter presne a pôsobia veľmi trendy dojmom. Vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať a prestaňte sa konečne obávať o svoj mobil na každom kroku.

Výhody krytov na Motorola Edge 20

Puzdrá na telefóny Motorola Edge 20 prinesú do života množstvo výhod každému používateľovi. Veľkým plusom je možnosť položiť si telefón kamkoľvek bez obáv z jeho poškodenia. A to platí hlavne na pokladanie displejom dospodu. Obaly, či už sú plastikové alebo silikónové, majú okraje o niekoľko milimetrov vystúpené nad úroveň obrazovky, takže fyzicky nedochádza k žiadnemu kontaktu s rovnou podložkou. Jednoducho povedané, aj keď váš mobil spadne priamo na displej na rovný povrch, akým je napríklad betónový chodník, displeju by sa nemalo nič stať. To isté platí na pokladanie mobilu na rôzne iné povrchy. Obaly na mobil Motorola Edge 20 pôsobia veľmi prirodzene, príjemne sa držia a na telefón sadnú veľkosťou aj výrezmi – na fotoaparát, reproduktory, bočné tlačidlá aj externé komponenty. Dosahujú iba veľmi malú hmotnosť, takže pri nosení telefónu nezaťažia tašku ani vrecko nohavíc či bundy. Veľkou výhodou je aj pokročilá bodová tlač motívov na obaly. Vďaka tejto novej technológii vydržia farby na obale omnoho dlhšie, nevyblednú, sú odolné voči oškretiu aj zmenám v čase.

Vyberte si dokonalý dizajn obalu na mobil

Šaty robia človeka. Ale aj telefón. Dajte si teda naozaj záležať na výbere toho správneho „oblečenia“ pre svoj mobil. Ponúkame vám hneď niekoľko kolekcií, z ktorých si môžete vybrať presne to, čo sa vám hodí. Bude to jednofarebný kryt s menšími odleskami zaisťujúci dokonalú eleganciu a pritom nenápadnosť? Alebo skôr trblietavý obal hýriaci mnohými farbami? Kolekcia Etuo Design Case to prináša všetko. Sekcia pre minimalistov ponúka vkusné nápisy a jednoduché obrázky, zatiaľ čo pastelové vzory ukrývajú divoké lúčne kvetiny, do očí bijúce farby a pozitívnu energiu. Veľmi trendy riešením sú korkové obaly vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov orámované gumou s farbou podľa vlastného výberu. Drevené puzdrá na Motorola Edge 20 sa skvele hodia pre milovníkov prírody, keďže prinášajú originálne kresby dreva a prírodne pôsobiace farby. Ak ste skôr industriálny typ používateľa, stavte na gravírované kryty s geometrickými vzormi lesných zvierat alebo kožené puzdrá, s ktorými nepokazíte ani dôležitý pracovný míting či návštevu divadla so svojou drahou polovičkou. Na extrémnejšie športy alebo do terénu sa skvele hodí kryt typu „bumper“. Ten je odolný voči nárazom tak, že absorbuje ich energiu a telefón je s nimi ako v bavlnke. Extra účinné sú aj karbónové obaly s vláknami proti vonkajšiemu poškodeniu. Tie sú zvlášť vhodné pre silnejšie nátury, pretože vyzerajú veľmi odolne a nepreniknuteľne.

Dajte šancu telefónu Motorola Edge 20

Veľký displej s uhlopriečkou 6,7 palcov je to prvé, čo si pri mobile Motorola Edge 20 pravdepodobne všimnete ako prvé. Niet divu, veď jeho obnovovacia frekvencia dosahuje až neuveriteľných 144 Hz ideálnych pre plynulé animácie a skvelý zážitok zo sledovania filmov alebo hrania hier. Tento displej je v kombinácii s možnosťou pripojenia k ultrarýchlej 5G sieti ideálnym spoločníkom pre každého, kto miluje rýchlosť a plné nasadenie. V štichu vás s ním nenechá ani batéria s kapacitou 4 000 mAh. Vydrží s vami totiž pokojne aj dva dni výkonu a vďaka možnosti rýchleho nabíjania pomocou 30 W nabíjačky si na plnú batériu nemusíte ani zbytočne dlho čakať.