+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Edge

Obaly pre Motorola Edge


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Motorola Edge Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Výnimočné obaly na Motorola Moto Edge

Hľadáte spôsob, ako zaujať svoje okolie a vlastniť niečo originálne, čo vás každý deň poteší a vykúzli vám úsmev na tvári? Najspoľahlivejším spôsobom je kúpiť si nový obal na telefón - presne podľa vašich predstáv. V našom e-shope máme pre vás pripravené rôzne motívy a typy krytov na rôzne príležitosti. Na obchodné mítingy a spoločenské udalosti sa vám totiž najviac budú hodiť elegantnejšie jednofarebné silikónové kryty alebo kožené puzdrá s nádychom luxusu. Ak vyrazíte von s partiou priateľov alebo na spoločnú rodinnú dovolenku, môžete si pokojne dovoliť zaexperimentovať a vyskúšať farebné motívy, bláznivé fotografie alebo na váš mobil použiť rovno trblietavý kryt. 

Keď sa snúbia štýl a ochrana v jednom

Telefón Motorola Moto Edge si síce zaslúži dokonalý štýl, ale nemali by ste zabúdať ani na kvalitu, ktorú by mal váš obal na telefón spĺňať. Plastikové a silikónové kryty pevne obopnú hlavne zadnú časť vášho telefónu a ochránia ju pred škrabancami, knižkové a flipové puzdrá naopak ochránia telefón Motorola Edge aj z prednej strany. Gumené bumper kryty majú po bokoch umiestnené hliníkové rámy, a tak dokážu odolať aj naozaj veľkým tlakom. Všetky tieto obaly na mobil krásne sadnú a len tak ho nepustia. Ani pri páde z väčšej výšky či rôznych  nárazoch. Ak náhodou dôjde k ich znečisteniu, veľmi jednoducho ich umyjete vodou a môžete používať ďalej celé roky.    

Dokonale elegantná Motorola Moto Edge

Telefón Motorola Moto Edge je špičkou medzi dizajnovými telefónmi. Jej krásne vypracovanie so zahnutým 6,7-palcovým bezrámčekovým displejom vás zaujme na prvý pohľad a vašu zvedavosť neopustí ani potom. Sledovanie tohto telefónu je radosť, ale ešte väčšie potešenie vám možno prinesie jeho zvuk, ktorý je krištáľovo čisto a brilantne prehrávaný cez dva stereo reproduktory pomocou známej technológie Waves. Váš výkon nebude pri Motorola Edge vďaka výkonnému Qualcomm Snapdragon 765 procesoru ničím obmedzovaný, a tak sa naplno môžete sústrediť na prácu aj zábavu.