+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola Defy (2021)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo by vám nemal chýbať obal na Motorla Defy (2021)

Kvalitné príslušenstvo na telefóny sa v posledných rokoch stalo takmer takým dôležitým, ako samotné smartfóny. Dokáže totiž ochraňovať tieto krehké zariadenia zvonku aj zvnútra. Dobrý obal na telefón k zariadeniu nepustí vlhkosť, prach, nečistoty ani mastné odtlačky prstov. Veľmi dobre reaguje na otrasy, vibrácie či nárazy, ktoré dokáže spoľahlivo pohlcovať. Nespôsobujú tak na telefóne žiadne poškodenia, ako napríklad vrypy, škrabance, odreniny alebo dokonca rozbitie. Telefón je z tohto pohľadu absolútne v bezpečí aj pri extrémnych podmienkach. Čo je podstatné, pri tlmení nárazov a pádov sa taktiež nepoškodzuje jemné vnútorná elektronika zariadenia, čo značne predlžuje jeho životnosť aj výkonnosť. Ak si teda prajete vlastniť nepoškodený a dobre fungujúci telefón po čo najdlhší čas, určite stavte na kvalitné príslušenstvo v podobe odolných obalov a krytov od etuo.sk.

Užívajte si benefity krytov na telefón Motorola Defy (2021)

Kryty na telefóny Motorola Defy (2021) prinášajú okrem skvelej ochrany aj množstvo iných výhod. Na zariadenie perfektne zapasujú svojimi rozmermi a výrezmi rešpektujú fotoaparát, ako aj všetky porty na externé príslušenstvo, bočné tlačidlá, senzor odtlačkov prstov a ďalšie ovládacie prvky. Kryty obsahujú veľmi kvalitnú potlač tlačenú bodovou technológiou. Sú odolné voči oteru, zafarbeniu, zoškriabaniu aj vyblednutiu spôsobenom UV žiarením. Puzdrá si tak zachovávajú veľmi atraktívny vzhľad po naozaj dlhú dobu. Vďaka tomu, že sú naše obaly flexibilné, si udržia po dlhé roky aj svoj tvar, takže telefón vždy ochránia do posledného milimetra. Materiály sú jemné zvnútra a veľmi príjemné na dotyk z vonkajšej strany. Naviac bránia vyšmyknutiu zariadenia z rúk. Knižkové obaly sú vďaka svojmu výklopnému krídlu uzatvárateľnému na magnetický uzáver ako stvorené aj na ochranu obrazovky. Ak však siahnete po silikónovom puzdre, nemusíte sa obávať nechráneného displeja. Všetky obaly totiž z bočných strán presahujú niekoľko milimetrov nad úroveň obrazovky, takže sa nikdy nedostáva do priameho kontaktu s rovným povrchom. Predná časť telefónu sa tak nezašpiní pri kontakte napríklad s pracovným stolom a nepoškodí pri páde na rovný povrch – napríklad na chodník. Puzdrá sú v prípade znečistenia veľmi jednoducho umývateľné pod tečúcou vodou, ale pohodlne ich umyjete aj vlhkou handričkou či dezinfekčných gélom. Umývať ich môžete znovu a znovu bez strachu o poškodenie obalu.

Stovky dizajnov obalov na výber

Aj keď majú obaly na telefóny vaše zariadenie v prvom rade ochraňovať, nikde nie je napísané, že to nemôžu robiť štýlovo. Práve naopak. V etuo.sk sa na obaly na telefóny pozeráme aj ako na štýlový doplnok vášho outfitu či zaujímavý kúsok vhodný na každodenné nosenie. Práve preto si u nás môžete vybrať zo stoviek dizajnov, farieb a prevedení krytov, nech už zastávate akýkoľvek štýl. Minimalisti uprednostňujú jemné farby a jednoduché nápisy či ideálne celkom transparentné kryty, ktoré dajú vyniknúť dizajnu samotného telefónu Motorola Defy (2021). Milovníci elegancie zas vyhľadávajú jednofarebné modely, ktoré presne vystihnú ich náladu a zároveň pôsobia nadčasovo v každej situácii. Pre ľudí s rýchlym životným štýlom, športovcom a mamičkám s malými deťmi sa skvele hodia odolné kryty z gumy či tvrdeného plastu, prípadne nárazníkové typy obalov, ktoré dokážu efektívne absorbovať nárazy. A ak máte radi prírodu, vyberte si jeden z našich motívov kvetov alebo stromov.

Zoznámte sa s odolným smartfónom Motorola Defy (2021)

Tento telefón sa len tak niečoho nezľakne! Prináša vám plnohodnotnú ochranu bez akýchkoľvek kompromisov vo výkone, batérii alebo výpočtovej sile. Už jeho certifikát IP68 jasne hovorí o tom, že zariadenie odolá prachu, hline, vlhkosti aj slanej hmle. Navyše zvládne aj pády z 1,8 m výšky, vysoké teploty, otrasy, vibrácie a pády, čo potvrdzuje vojenský štandard MIL SPEC 810H. Napriek tomu všetkému disponuje veľkou 6,5-palcovou obrazovkou v rozlíšení 1 600 x 720 pixelov pre dokonalé zobrazovanie aplikácií aj kvalitným trojitým fotoaparátom s rozlíšením hlavnej šošovky 64 GB.