CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Motorola

Filtre Collapse
Model zariadenia 1005
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš smartfón Motorola si zaslúži ochranu

Kedysi boli telefóny značky Motorola prevratnými, pamätajú si začiatky mobilnej éry veľmi dobre. Aj dnes patria medzi špičku, preto ak doma máte mobil tejto populárnej značky, doprajte mu ochranu. Odmení sa vám dlhou životnosťou. V našom e-shope nájdete spoľahlivé puzdrá a kryty rôznych materiálov i dizajnov, stačí si vybrať typ pre váš modelový rad Motorola. Obaly na mobilné telefóny ponúkame v mnohých prevedeniach. Od knižkových, ktoré zahŕňajú tiež ochranu displeja a poslúžia aj ako stojan, cez plastické, ktoré zastávajú asi najširšiu skupinu, až po drevené kúsky, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie. Ponuka obalov je široká, no ak by ste si ani v tomto množstve nenašli puzdro podľa vášho gusta, vieme vám ho vyrobiť na mieru. Ako? Na stránke si viete jednoducho svoj obal navrhnúť bez toho, aby ste sťahovali akýkoľvek softvér. Je kvalitný ako ostatné produkty a budete vďaka nemu originálni. Tak čo, vyskúšate?

Prečo staviť na ochranný doplnok pre Motorola?

Kryty na mobil od nás sú mimoriadne odolné a ochránia váš telefón pred rozbitím. Veľkou výhodou je, že nielen silikónové kúsky môžete používať nepretržite. Všetky typy sú vybavené výrezmi na všetky ovládacie aj funkčné prvky, takže môžete bez problémov fotiť, nabíjať i počúvať hudbu. Okrem toho, že obal váš telefón nonstop „stráži“, nijak inak vás neobmedzuje. Oplatí sa svoj telefón vybaviť vhodnou ochranou, skombinujte obal, kryt či puzdro s fóliou alebo tvrdeným sklom.

Prvý mobil sveta má na svedomí Motorola

Vedeli ste, že autorom prvého mobilného telefónu na svete je práve táto legendárna americká značka? Motorola bola založená v roku 1928 a po uvedení mobilu na trh sa rozrástla na spoločnosť rešpektovanú v celosvetovom meradle. Kanada, Amerika, Európa... telefóny značky Motorola malo doma nespočetne veľa domácností. Avšak, ani to nepomohlo a straty po roku 2007 doviedli spoločnosť k rozdeleniu. Motorola Mobility si pod svoje krídla vzal Google a časť zastrešujúcu telefóny Motorola Moto, vyrába čínsky gigant Lenovo.