Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Microsoft

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Stavte na kvalitnú ochranu pre svoj mobil Microsoft

Smartfóny z dielne Microsoft patria medzi tie najprepracovanejšie, preto sa ich cena pohybuje skôr vyššie ako nižšie. Nečudo, veď počítačový gigant prichádza neustále s novými vylepšeniami, čo sa odráža aj na telefónoch z ich produkcie. Ak ste si už kúsok značky Microsoft zaobstarali, nemali by ste podceňovať ani jeho ochranu. Ako? Stavte na praktické puzdro, kryt či obal. Náš internetový obchod ich ponúka v tých najrozmanitejších prevedeniach, od knižkových až po silikónové či drevené obaly na mobilné telefóny. Na výber máte kúsky jednofarebné i pestré s motívmi od výmyslu sveta. Alebo máte chuť na vlastný dizajn svojho obalu na mobil od Microsoft? Neváhajte a navrhnite si ho, my vám ho s radosťou vďaka šikovnému nástroju na personalizáciu vyrobíme a pošleme.

Odolné kryty pre Microsoft predĺžia telefónu životnosť

Chrániť svoj telefón sa oplatí. Prečo by ste si ho mali šetriť a staviť napríklad na puzdrá? Zabránite tak vzniku odrenín, škrabancov, prasknutiu a iným následkom pádu. Spoľahlivé kryty používaniu telefónu nijak nebránia. Môžu za to presné výrezy na ovládacie aj funkčné prvky. Kvalitné materiály zas zabezpečia, že telefóny „prežijú“ takmer čokoľvek, hovoríme o väčšine mechanických poškodení. Vyskúšajte napríklad plastický kryt a doplňte ho tvrdeným sklom alebo fóliou, doprajete mu naozaj spoľahlivú ochranu.

Pokrokový Microsoft je stávka na istotu

Celé roky bojovali giganty Apple a Microsoft o čo možno najväčší podiel na trhu. V počítačoch odjakživa vedie Microsoft, no s telefónmi opäť ohúrili až pri technologických skvostoch radu Lumia. Nemýlite sa, ide o pokračovateľa legendárnej Nokie, synonyma mobilných telefónov. Táto značka kraľovala telekomunikačným systémom až do nástupu smartfónov. Akokoľvek sa situácia na trhu s chytrými telefónmi vyvíja, o kúskoch z dielne Microsoft je známe, že patria medzi najväčšie technologické vychytávky. A tieto skvosty by ste rozhodne mali chrániť, čo poviete?