CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Meizu Note 9

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si originálnu ochranu svojho smartfónu

Telefóny sú krehké technologické zariadenia vyžadujúce jemnú a konzistentnú starostlivosť. Mnohí z nás sa k nim však správajú ako k hračke za pár eur, ktorá sa môže bezcieľne povaľovať po našich taškách, v preplnených priehradkách auta či na záhradnom múriku bez toho, aby došlo k jej poškodeniu. Realita je však iná a pri neustálom zachádzaní s telefónom dochádza k jeho častým odretiam, poškodeniam a hromadeniu prachu, odtlačkov a špiny na jeho povrchu. Ak hodnotu svojho telefónu chcete zachovať aj pre budúcich kupcov či napríklad svoje deti alebo zamestnancov, rozhodne sa oplatí investovať do puzdier, ktoré toho veľa vydržia.

Kvalitné obaly na telefóny sú základ

Kvalitné materiály, z ktorých sú naše obaly vyrobené, sú pre nás alfou a omegou. Extrémne flexibilné, mäkké, odolné a taktiež rozložiteľné TPU materiály predstavujú novú generáciu ochrany mobilných telefónov a vydržia toho naozaj dosť! Dokážu napríklad absorbovať energiu pádov, ochrániť pred mechanickým poškodením, chrániť proti nečistotám či mastným odtlačkom prstov a naviac chránia aj samotnú potlač obalov na telefóny. Z nich vyrobené kryty precízne nasadnú na telefón, pevne smartfón obopnú, prispôsobia sa jeho krivkám a vy si tak môžete byť istí, že sa v nich telefón ani nepohne.

Meizu Note 9 ponúka skvelý pomer cena / výkon

Novinka čínskeho výrobcu zaujme pomerom cena / výkon. Menej náročnému používateľovi nebude prekážať chýbajúci slot na microSD karty, čipset vyrobený 11 nm technológiou ani absencia NFC či 800 MHz LTE frekvencie. Meizu Note 9 láka na zadný 48 Mpix fotoaparát, moderný displej s malým výrezom na prednú 20 Mpix kameru a 4000 mAh batériu s podporou rýchleho 18 W nabíjania. Nad operačným systémom Android 9 Pie pobeží vlastná používateľská nadstavba FlymeOS 7.