+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Meizu M6

Obaly pre Meizu M6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Meizu M6 Note, Meizu M6s, Meizu M6t, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Meizu M6

Tu nájdete odolné puzdra, kryty a obaly na mobilný telefón Meizu M6. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Meizu M6

Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil Meizu M6, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Meizu M6- informácie o telefóne

Meizu M6 je smartphone nižšej triedy, ktorý vyniká podarenú výbavou za veľmi nízku cenu. Pritom ponúkne veľké pamäti, silnú batériu, čítačku odtlačkov prstov a nechýba ani podpora LTE. Konštrukcia telefónu je z ľahkého a pevného polykarbonátu s unikátnou metalickou povrchovou úpravou, na ktoré nezostávajú odtlačky prstov, a rozmery 148,2 × 72,8 × 8,3 mm. Telefón je tradične kvalitne spracovaný a vďaka zaobleným rohom padne do ruky. 5,2" IPS displej má rozlíšenie 1280x720, ktoré by mohlo byť vyššie, ale pre nenáročných užívateľov je úplne dostačujúce. Farebné podanie aj čitateľnosť zo širších uhlov sú slušné. Hardvérové tlačidlo pod displejom funguje okrem iného ako čítačka odtlačkov prstov. Vnútri M6 tepe osemjadrový MediaTek MT6750, ktorému sekundujú 3 GB RAM. Použitý procesor je štandardom v tejto cenovej kategórii, pre bežné operácie je aj vďaka veľkej operačnej pamäte plne dostačujúca a zahráte si na ňom i hry. Interné úložisko má k dispozícii 32 GB, kedy po prvom spustení je užívateľovi prístupné zhruba 23,67 GB.