CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Meizu

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

U nás nájdete pestrú ponuku krytov na mobily Meizu

Cenovo dostupné mobily, to je značka Meizu. Ich ochranu však, podobne ako ochranu smartfónov iných značiek, netreba podceňovať. Mať kvalitný kryt sa vám zíde pri každom type telefónu. Ak hľadáte obaly na mobilné telefóny Meizu, či už pre modely M alebo Pro, u nás ste na správnej adrese. Ak hľadáte knižkové puzdrá s elegantným dizajnom a ochranou displeja alebo menej výrazný, prispôsobivý plastický kryt, prípadne drevené puzdro s dôrazom na materiál, z ktorého je zhotovené, vyberie si každý. Odolné obaly dokážu minimalizovať následky pádu, čím zariadeniu ochránia nielen vonkajšie komponenty, ale aj tie vnútorné.

Meizu- dajte mechanickému poškodeniu, škrabancom a špine zbohom

Nie je skvelý pocit mať telefón v bezpečí natoľko, že sa nemusíte obávať o jeho životnosť? Puzdrá, ktoré ponúkame v našom internetovom obchode, nemusíte z vášho smartfónu vôbec skladať. Pri bežnom zaobchádzaní s telefónom vám vôbec nezavadzajú a nijak vás neobmedzujú. Pozerať videá, fotiť, zdvíhať telefón alebo ho nabíjať, môžete rovnako ako bez obalu. Nezabudnite si vybrať kryt presne pre svoj typ zariadenia i zodpovedajúci modelový rad. Nepodceňujte ani konečný výber dizajnu a samotné prevedenie. Kryt, puzdro alebo obal bude váš telefón zdobiť predsa každý deň. U nás však je z čoho vyberať, posvieťte si aj na obľúbené silikónové obaly alebo rozmanité kryty, ktoré si dokážete navrhnúť podľa svojich predstáv.

Čínsky Apple? Nie, to je Meizu

Od roku 2003, kedy čínska značka Meizu vznikla, uplynulo veľa času, a ak bola kedysi spájaná so snahou napodobniť obľúbené iPhony, dnes je všetko inak. Prvý model M8 z roku 2007 dlho bojoval s nálepkou lacná kópia telefónu od gigantu Apple, značka sa však poučila a zmenila rétoriku, z čoho vznikli veľmi kvalitné „androidy“ konkurujúce smartfónom od populárnej značky Xiaomi. Jednoducho, ak kedysi Meizu označovali za plagiátorov legendárnych jablkových telefónov, dnes patria medzi celosvetovo uznávaných telekomunikačných predajcov a inovátorov. Stavte na telefón z ich dielne, my vám k nemu ponúkame solídnu ochranu.