+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG Velvet

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ktorý kryt na telefón si vyberiete?

Naše telefóny nie sú práve najodolnejšie zariadenia. Často sa nám stáva, že nám vypadnú z rúk, oškrú sa, podrú, poškodia alebo inak znehodnotia. Pokiaľ sa na to nechceme len bezmocne pozerať, musíme ich nechávať zamknuté doma v zásuvke, alebo sa vybaviť poriadnou ochranou v podobe odolného krytu. V etuo.sk si môžete vybrať z niekoľkých stoviek ideálny obal, ktorý presne zapasuje na váš LG Velvet a bude sa hodiť aj k vášmu štýlu. Ak ste skôr prírodný typ, vyberte si silikónový obal s motívom kvetov či jemných sukulentov, poprípade stavte na drevený obal. Ten je veľmi odolný a zároveň vďaka originálnej kresbe dreva dokonale výnimočný. Veľmi trendy sú dnes aj gravírované obaly na telefóny. Tie sa hodia skôr k ľuďom s minimalistickým štýlom a zmyslom pre eleganciu. No a pre naozaj opatrných jedincov sme si pripravili skvelé kolekcie knižkových, flipových, aj obojstranných silikónových krytov.        

Ozdobte svoj LG Velvet skvelým obalom

Výzor je pri výbere obalu na telefón veľmi dôležitý. Ale takisto by ste mali dbať na kvalitu vášho krytu. V e-shope etuo.sk dbáme na to, aby všetky obaly perfektne zapasovali na váš LG Velvet s ohľadom na precízne výrezy, presné miery aj kvalitné materiály, ktoré sa len tak nepoškodia. Pádmi, pôsobením nečistôt, prachu, slniečka alebo jednoducho času.      

LG Velvet s krásnym dizajnom

Pri telefóne LG Velvet sa dá už na prvý pohľad povedať, že jeho dizajn iste zaujme každého používateľa – má totiž krásne zaoblené boky, tzv. „raindrop“ kameru s výzorom padajúcej kvapky, tenké telo a veľký, 6,8-palcový displej s 1 080 x 2 460 Px rozlíšením a výrezom na 16 MP selfie kameru. Trojitý  48 MP fotoaparát pre vás dokáže zachytiť veľmi atraktívne zábery, hlavne čo sa týka záberov zblízka. Tento telefón môžete zohnať v naozaj pôsobivých farbách – snehovo bielej, elegantnej čiernej, smaragdovo zelenej a marhuľovo oranžovej.