+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG V60 ThinQ

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdro pre LG V60 ThinQ

Chcete predlžiť životnosť vášho mobilného telefónu a ešte zmeniť jeho design? Celkom iste vás poteší moderné puzdro pre LG V60 ThinQ a jeho možnosti. Mobilný telefón je krehká záležitosť a rozhodne nie lacná investícia. Preto je dôležité zaistiť jeho efektívnu ochranu a tým aj komfort pri používaní. A s tým vám pomôže kvalitné a cenovo dostupné puzdro pre LG V60 ThinQ. Podporte váš mobil dokonalou ochranou, vďaka ktorej sa predĺži jeho životnosť a ešte môžete zmeniť jeho design. Vyberte si puzdrá z rôznych materiálov, prevedení a podporte váš vkus i štýl rozmanitými motívmi a farebnými odtieňmi.

LG V60 ThinQ s jedinečnou ochranou podľa vášho vkusu

Mobilný telefón LG V60 ThinQ je dozaista vašim obľúbeným spoločníkom v súkromnom aj pracovnom živote. Dokáže vás príjemne prezentovať a určite by ste uvítali aj vy jeho dokonalú ochranu, ktorá vám poskytne o mnoho viac. Zaujímavé designové prvky ochranných obalov, krytov a puzdier vám prinášajú možnosť zmeniť design telefónu jednoduchým spôsobom a poskytnúť vám dokonalú vizitku. Na výber sú možnosti z rôznych druhov materiálov ako drevené, kožené, plastové, silikónové, ktoré sú dôkazom kvality za nízke ceny. Design doplňujú rôzne motívy a farby, z ktorých si zaručene vyberú muži, ženy aj deti. A ak sa chcete ešte viac odlíšiť, tak si môžete motív obalu navrhnúť sami napríklad vlastnými fotografiami, textami či obrázkami a podobne.

Zaistenie telefónu LG V60 ThinQ proti rôznym vplyvom poškodenia

Mobilné zariadenie LG V60 ThinQ je skvelou investíciou do modernej technológie, ktorá vám bude určite dlho komfortne slúžiť. A aby tomu tak naozaj bolo, tak je potrebné dbať aj na ochranu tohto zariadenia, ktoré je veľmi citlivé na rôzne nečistoty, vlhkosť, prach či pády. Stačí málo a môžete jeho funkčnosť nenávratne odstaviť. Práve preto sú k dispozícii rozmanité obaly, kryty a puzdrá, vďaka ktorým môžete efektívne predĺžiť životnosť telefónu. Aj cez tieto ochranné prvky budeme mať nerušene k dispozícii všetok komfort a funkcie telefónu vrátane dostupnosti konektorov. A tešiť sa môžete nielen na praktické splnenie účelu ochrany telefónu, ale aj na to estetické.