+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG Q60

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo obal na telefón? Existuje na to milión dôvodov!

„My vám však dáme len jeden. Ten najdôležitejší – bezpečnosť. Každý totiž chce, aby bol jeho telefón LG v bezpečí a chránený pred odretím, škrabancami, prachom nečistotami alebo vlhkosťou. S odolným ochranným príslušenstvom to už nebude problém ani pre vás!

Odolné puzdrá na telefóny LG Q60 presne podľa vášho vkusu

LG Q60 Chcete, aby vás metalický telefón perfektne vynikol? Zvoľte si naň transparentný obal, za ktorý sa jeho krivky len tak ľahko neschovajú. Naviac vášmu telefónu nepridajú ani milimeter navyše a zanechajú ho žiariť jeho vlastnými farbami. Ak však nemáte radi všednosť a naopak vás bavia fantastické vzory, vyskúšajte obaly z našej kolekcie Fantastic Case. Nájdete tu krásne boho motívy, vtipné kresby v štýle food porn, prírodné ornamenty a množstvo iných vzorov. Dokonalú ochranu vám poskytnú aj knižkové puzdrá, ktoré kombinujú odolné silikónové materiály vo vnútri s vernou imitáciou kože z vonkajšej strany a jemnými materiálmi vo výklopnom krídle. Tak, aby vám poskytli maximálne pohodlie pri používaní. K obalom však s ohľadom na 100% bezpečnosť odporúčame pribaliť aj fóliu či tvrdené sklo na displej, aby vás už nemohlo jednoducho nič prekvapiť.

Metalický priekopník LG Q60 pre milovníkov noviniek

Telefón LG Q60 má s metalickým vysoko kvalitným prevedením doplneným o fotoaparát s tromi kamerami a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane našliapnuté stať sa veľmi populárnym telefónom hlavne medzi mladšou generáciou, ktorá preferuje lacnejšie modely so zaujímavými prvkami. Okrem batérie so slušnou kapacitou disponuje aj širším a jasným displejom, avšak pomerne širokými rámčekmi. Za výhodu môžeme považovať aj prítomnosť tlačidla Google Asistent. Veľmi dobre padne do ruky a popýšiť sa môže aj funkciou Dual SIM naviac s prídavným slotom pre pamäťovú kartu. Celkovo sa jedná o príjemný telefón, ktorý zaujme a zároveň o spestrenie v segmente, kde prevládajú skôr giganti ako sú Huawei či Xiaomi.