CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K62

Smartphony LG K62 Plus, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na LG K62: istota bezpečia a ochrany

V dnešnej uponáhľanej dobe je dobré mať istotu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Poskytnú vám ju obaly na telefóny od etuo.sk. Už pri prvom nasadení sadnú na váš mobil ako druhá koža. Svojimi výrezmi sa telefónu na milimeter prispôsobia a nechajú mu priestor na externé komponenty či bočné tlačidlá vďaka presným výrezom. Navyše zabránia preniknutiu nečistôt, prachu aj vlhkosti k najcitlivejším častiam vášho zariadenia. A o to predsa ide. Kryty od etuo.sk vám poskytnú kvalitné spracovanie, presné rozmery a najmodernejší štýl. Rozhodnite sa preto pre svoj vysnívaný model a doprajte si ho už dnes. Našim zákazníkom pri vyberaní vždy odporúčame, nech si zvolia najskôr typ krytu, ktorý pre nich bude ideálny. Pôjde vo vašom prípade o zatvárací knižkový obal, ktorý efektívne ochráni aj prednú časť vášho telefónu? Výborne. Tento kryt vám poslúži aj pri sledovaní filmov, online videí či obľúbených fotografií. Ak ho doplníte o model z kolkecie Wallet Book, získate tak i bočné kapsičky, do ktorých pohodlne vložíte kreditnú kartu či iné drobnosti potrebné napríklad pri nákupoch. Ak vám nevyhovuje výklopný mechanizmus, nelámte si s tým hlavu! Môžete sa 100 % spoľahnúť na ochranu zadnej časti vášho zariadenia, ktorú vám poskytnú klasické silikónové modely obľúbené medzi našimi zákazníkmi. Veľmi vhodnou ochranou pre ľudí v pohybe je aj gumové puzdro typu bumper, ktoré pôsobí ako nárazník pri pádoch a oškretiach: dokáže totiž pohltiť energiu pádu a telefónu sa pri jeho použití nič nestane. Podobne odolné je aj karbónové puzdro vhodné na použitie do akéhokoľvek terénu a pri akejkoľvek aktivite.

Vyberte si nepreberných možností obalov na telefón K62

Ak ste sa rozhodli pre typ svojho obalu, nadišiel čas zvoliť si aj jeho štýl a dizajn. Keď hovoríme o dizajne, nemôžeme nespomenúť našu novú kolekciu Etuo Design Case, ktorá vám ponúkne nielen moderné vzory a motívy ale aj príjemné kombinácie farieb, ktoré na prvý pohľad ulahodia vášmu oku. Gold Abstract vzory sú prekrásnym riešením pre zasnívané duše, ktoré sa chcú strácať v pozlátku svojich predstáv vždy, keď sa na svoj obal pozrú. Naopak vzory Marble Gold predstavujú ideálne riešenie pre praktikov milujúcich pevné línie, moderné vzory a jasne stanovené hranice. Divoké pastelové kvetiny sa hodia pre všetkých milovníkov prírody, slnka a jasných farieb. Pokiaľ sa však necítite na túto modernú vlnu, máme pre vás množstvo iných riešení. Napríklad klasická jednofarebná kolekcia krytov Soft Flex na LG K62 sa hodí na všetky typy príležitostí a pre každú vekovú kategóriu. Hlavne mladší používatelia potom iste ocenia puzdrá typu Fantastic predstavujúce originálne fotografie a motívy. No a vybrať si môžete aj prémiové obaly na telefón Samsung Galaxy A02s od známych výrobcov ako sú Forcell, Nillkin, Ringke či Ipaky. Necítite sa na žiadnu z týchto možností? Potom pre vás máme bonusovú ponuku. Svoj obal na telefón si môžete navrhnúť aj celkom sami.

Pre profesionálov aj laikov: LG K62

Hľadáte odolný a prepracovaný smartfón vhodný pre menej náročného zákazníka s HD+ displejom a výkonnou batériou? Potom ste na neho práve natrafili. Zoznámte sa s telefónom LG K62. Prináša vám výbavu strednej triedy, moderný dizajn aj všetky obľúbené funkcie. Poteší vás už na prvý pohľad, a to 6,6-palcovým displejom s pomerom strán 20:9 aj štvoricou zadných fotoaparátov tvorenou hlavným, širokouhlým, makro a bokeh fotoaparátom. Za každých okolností sa hodí aj 4000 mAh batéria, ktorá podrží váš výkon aj dva dni v plnom nasadení. Pre pokoj duše poslúži aj veľká odolnosť telefónu potvrdená certifikáciou podľa vojenského štandardu MIL-STD 810G. Jeho zadná strana navyše nezachytáva odtlačky prstov a je veľmi príjemne spracovaná. LG K62 ponúka čipset Helio P35, 4 GB operačnú pamäť RAM a 128 GB úložisko rozšíriteľné microSD kartami do veľkosti 2 TB.