+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K61

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdro pre LG K61

Chcete, aby vám mobilný telefón poskytoval svoje služby, čo najdlhšie? Doprajte mu kvalitné puzdro pre LG K61 a váš mobil bude ako v bavlnke. Komfort mobilného telefónu dnes už využíva zrejme každý a bez neho by bol náš život o mnoho zložitejší. Ak sa chcete o váš telefón dôkladne postarať a dopriať mu ešte niečo navyše, tak vás rozhodne nesklame kvalitné a cenovo výhodné puzdro pre LG K61. Ochráni váš mobilný telefón pred vonkajšími vplyvmi, nečistotami a prachom a ešte mu dopraje celkom nový a jedinečný design. Môžete si vybrať varianty nielen z rôznych materiálov, ale aj podľa prevedenia, farebných odtieňov a rôznych motívov.

Telefón LG K61 spestria jedinečné obaly

Ak sa chcete vyhnúť tomu, že váš mobilný telefón LG K61 stratí veľmi skoro funkčnosť, tak je na čase zaistiť jeho kvalitnú ochranu formou obalov, krytov a puzdier. Taká ochrana prináša zabezpečenie telefónu proti vplyvu nečistôt a prachu a zároveň ho chráni aj voči nepríjemným pádom či škriabanom a podobne. Ako náhle si vyberiete vhodnú ochranu pre váš mobil, tak sa nemusíte obávať, že by ste pri jeho používaní boli nejako obmedzovaní. Všetky funkcie zostanú zachované ako aj konektory a ďalšie prvky mobilného zariadenia.

LG K61 pod ochranou designovo zaujímavých obalov

Ochranné prvky pre váš telefón LG K61 zaisťujú nielen kvalitnú ochranu za príjemné ceny, ale umožňujú aj výber celkom nového a jedinečného designu telefónu. Ľahko sa tak odlíšite od ostatných a ešte získate originálny módny doplnok. Z pestrej ponuky si môžete vyberať obaly, kryty a puzdrá nielen podľa materiálov ako kožené, plastové, silikónové, drevené, ale aj podľa prevedenia ako napríklad knižkové či flipové. A aby boli splnené aj ďalšie nároky vášho výberu, tak nezaostávajú ani designové prvky ako rôzne motívy či farby. Svoj vhodný ochranný obal si tak vyberú muži, ženy aj deti a k tomu všetkému si môžete designu obalu aj sami navrhnúť pomocou jednoduchého online systému.