+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K52

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Štýlové obaly na LG K52

Máte pocit, že váš telefón si zaslúži lepšiu ochranu, ako mu poskytujete? Máte pravdu. Váš smartfón je príliš drahý kúsok na to, aby ste sa o jeho bezpečnosť nestarali. S našimi kvalitnými ochrannými obalmi sa už nemusíte báť, že si ho poškriabete alebo inak poškodíte – obaly vás pred tým veľmi bezpečne a efektívne ochránia. Vyberte si z našej ponuky presne ten, ktorý vám čo najlepšie sadne nielen funkciami a stupňom ochrany ale aj štýlom a dizajnom. Budete ho predsa používať pri práci aj vo voľnom čase deň čo deň.

Módny doplnok ale aj prvotriedna ochrana

Ako si vybrať ten pravý obal na váš telefón LG K52? Je to jednoduché! Vyberajte si skrátka podľa štýlu, ktorý preferujete! Veľkým hitom sú silikónové kryty s rôznou potlačou mramorových vzorov alebo prírodných motívov. Milovníci istoty a bezpečia určite siahnu po flipových alebo knižkových puzdrách ochraňujúcich nielen zadnú ale aj prednú časť telefónu. Naviac sa dajú vďaka svojim vyklápacím krídlam použiť taktiež ako stojan na telefón pri sledovaní videí alebo filmov. Ak chcete, aby vynikol hlavne dizajn vášho telefónu, siahnite po transparentných krytoch. Veľkým hitom sa v posledných dňoch stávajú aj gravírované kryty s minimalistickými vzormi alebo drevené obaly s originálnymi vzormi dreva rôznych druhov. Teraz si už len stačí vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Atraktívny smartfón LG K52

Vydajte sa na cestu životom s novým telefónom LG K52. Ponúkne vám množstvo zaujímavých prvkov, ktoré sa vám určite zapáčia. Ako prvé iste oceníte 6,6-palcový displej so skvelým rozlíšením 720 x 1 600 Px a taktiež výkonný fotoaparát so štyrmi objektívmi a rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx. S týmto smartfónom môžete pokojne surfovať po internete, sledovať filmy či fotografovať bez obmedzení, pretože vám ponúka batériu s kapacitou 4 000 mAh. Tá vám vydrží bez potreby nabíjania pokojne aj tri dni.