+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K50S

Smartphony LG K50, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Chráňte svoj LG K50S krásnym a praktickým obalom

Zunoval sa vám pôvodný obal na váš smartfón a túžite po zmene? Alebo si len chcete urobiť radosť a potešiť sa zakaždým, ako vám padnú oči na mobil? Je to dokonca jednoduchšie, ako by ste si mysleli. Dajte svojmu mobilu novú tvár s pomocou krytov alebo puzdier v lákavom dizajne. Zabudnite na všednosť a jednotvárnosť a zahaľte svoj mobil do luxusného trblietavého plášťa alebo ho vynovte vďaka puzdru s nápaditým ombré efektom. V prípade, že uprednostňujete klasiku, stavte na hladké drevené kryty alebo praktické silikónové či plastické obaly, ktoré sú navyše príjemné na dotyk.

Zažeňte nudu a potešte sa originálnym spôsobom

Tak, ako hodinky, ktoré neustále nosíme na ruke, aj obal na mobilný telefón by mal reprezentovať náš štýl a záujmy. Dokonca je to akýsi priestor, kde môžeme popustiť uzdu svojej fantázii a nechať si vytvoriť niečo unikátne. Silikónové obaly s fotografiami, vďaka ktorým budete mať svojich drahých vždy nablízku či gravírované kryty sú tým, čo vás dokonale odlíši od ostatných. Popularitu si získavajú i drevené obaly a knižkové puzdrá s priehradkami na platobné karty a bankovky. Plastický obal zase najlepšie zodpovie požiadavkám tých, ktorí si potrpia na funkčnosť a spoľahlivosť.

LG v znamení svojho firemného motta „Life's Good"

Kórejská spoločnosť LG má svoje meno odvodené od skratky „Lucky Goldstar“, aby lepšie konkurovala na západných trhoch, čo sa jej i skvele darí. Dôkazom toho je aj jej úspešný model LG K50S, ktorý svojimi vymoženosťami rozvíril pokojné vody sveta smartfónov. Jeho uvádzanie na IFA 2019 bolo sprevádzané aj menším a slabšie vybaveným súrodencom K40S, od ktorého sa LG K50S líši nielen väčším displejom a silnejšou batériou, ale aj tretím zadným fotoaparátom. Novinka tiež láka na certifikáciu MIL-STD 810G, čo znamená, že sa už nemusíte obávať dažďa, prachu, nárazov, otrasov, či výkyvov teplôt a smartphone dokonca zvládne i krátky pobyt vo vode.