+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K50S

Smartphony LG K50, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Chráňte svoj LG K50S krásnym a praktickým obalom

Zunoval sa vám pôvodný obal na váš smartfón a túžite po zmene? Alebo si len chcete urobiť radosť a potešiť sa zakaždým, ako vám padnú oči na mobil? Je to dokonca jednoduchšie, ako by ste si mysleli. Dajte svojmu mobilu novú tvár s pomocou krytov alebo puzdier v lákavom dizajne. Zabudnite na všednosť a jednotvárnosť a zahaľte svoj mobil do luxusného trblietavého plášťa alebo ho vynovte vďaka puzdru s nápaditým ombré efektom. V prípade, že uprednostňujete klasiku, stavte na hladké drevené kryty alebo praktické silikónové či plastické obaly, ktoré sú navyše príjemné na dotyk.

Zažeňte nudu a potešte sa originálnym spôsobom

Tak, ako hodinky, ktoré neustále nosíme na ruke, aj obal na mobilný telefón by mal reprezentovať náš štýl a záujmy. Dokonca je to akýsi priestor, kde môžeme popustiť uzdu svojej fantázii a nechať si vytvoriť niečo unikátne. Silikónové obaly s fotografiami, vďaka ktorým budete mať svojich drahých vždy nablízku či gravírované kryty sú tým, čo vás dokonale odlíši od ostatných. Popularitu si získavajú i drevené obaly a knižkové puzdrá s priehradkami na platobné karty a bankovky. Plastický obal zase najlepšie zodpovie požiadavkám tých, ktorí si potrpia na funkčnosť a spoľahlivosť.

LG v znamení svojho firemného motta „Life's Good"

Kórejská spoločnosť LG má svoje meno odvodené od skratky „Lucky Goldstar“, aby lepšie konkurovala na západných trhoch, čo sa jej i skvele darí. Dôkazom toho je aj jej úspešný model LG K50S, ktorý svojimi vymoženosťami rozvíril pokojné vody sveta smartfónov. Jeho uvádzanie na IFA 2019 bolo sprevádzané aj menším a slabšie vybaveným súrodencom K40S, od ktorého sa LG K50S líši nielen väčším displejom a silnejšou batériou, ale aj tretím zadným fotoaparátom. Novinka tiež láka na certifikáciu MIL-STD 810G, čo znamená, že sa už nemusíte obávať dažďa, prachu, nárazov, otrasov, či výkyvov teplôt a smartphone dokonca zvládne i krátky pobyt vo vode.