+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K50

Smartphony LG K50S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Myslite na obaly na telefón

Bezpečie, štýlový design, maximálna ochrana a pohodlné používanie. To všetko a omnoho viac vám poskytnú obaly na mobilné telefóny, ktoré si váš LG K50 jednoducho zamiluje. A vy pravdepodobne taktiež. Vhodné ochranné materiály na telefón totiž zariadenie ochránia a zaručujú tak omnoho dlhšiu životnosť hardwaru aj softwaru vášho telefónu. Ak si teda chcete zachovať svoj mobil v rovnakom stave, v akom bol, keď ste ho prvýkrát vytiahli z krabice, určite sa zamyslite nad vhodnou ochranou.

Odolné kryty pre každého

V našom internetovom obchode nájdete mnoho štýlov rôznych krytov. Silikónové, s pôsobivými fotografiami a motívmi, knižkové s malými priehradkami na uloženie platobných kariet či bankoviek, vzorované i jednofarebné, transparentné aj neprehliadnuteľné. Ak máte zálusk skôr na kryty, ktoré vášmu telefónu nepridajú na objeme ale zato ho kvalitne ochránia, stavte na kolekciu Fantastic Case. Ponúkame vám ju vo viac ako 300 designových prevedeniach. Zoznámite sa tu s obalmi v štýle boho, foodporn, cestovania alebo animovaných príbehov. Naopak ak ste zástancom jednoduchého štýlu s nádychom elegancie, rozhodne siahnite radšej po jemne trblietavých jednofarebných obaloch Wallet Book. Tie sa hodia nielen na firemné schôdze, ale aj do extrémnejších podmienok. Kolekcia obalov Flexmat Case je potom určená pre absolútnych minimalistov, ktorí si potrpia na to, aby design ich telefónu neprebíjal žiadny motív a vyniklo len to, na čom naozaj záleží – samotný telefón a jeho ladné krivky.

Farebný priateľ LG K50

Spoločnosť LG sa na trhu snaží presadiť s modelom K50, ktorý okrem veľkého celoplošného 6,3-palcového displeja s kvapkovitým výrezom a rozlíšením 720 x 1560, 273 PPI ponúka aj silnú batériu, duálny fotoaparát a podporu priestorového zvuku DTS:X 3D Sound. Operuja na štandardnom systéme Android 9 Pie, zadný aj predný fotoaparát poskytujú rozlišenie 13 MPx. Ak teda hľadáte dostupný telefón s moderným designom a funkciami, spoľahnite sa naň.