+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K41S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdro pre LG K41S

Chcete si užívať mobilný telefón, čo najdlhšie a hľadáte vhodné opatrenia? Moderné puzdro pre LG K41S urobí váš telefón jedinečným a chráneným. Váš mobilný telefón bude nielen, že absolútne v bezpečí, ale ešte mu doprajete celkom nový design, keď si vyberiete kvalitné a pritom cenovo výhodné puzdro pre LG K41S. Pestrý výber možností vás prekvapí nielen výberom rôznych materiálov a prevedení, ale i rozmanitými motívmi a farebnými odtieňmi. Môžete si tak vybrať podľa svojho štýlu a vkusu a ešte vaše mobilné zariadenie dokonalo chrániť pred vonkajšími vplyvmi a poškodením.

LG K41S – nadčasová ochrana mobilného telefónu

Ak niečo potrebuje kvalitnú ochranu, tak je to aj váš mobilný telefón. Práve ten je denne vystavený ohrozeniu, ktoré spočíva nielen v nechcených pádoch, ale aj v nečistotách, prachu a podobne. Jedine kvalitným puzdrom pre LG K41S je možné týmto nepríjemnostiam zabrániť a z pestrej ponuky si môžete vybrať plastové, drevené, silikónové, knižkové, flipové a mnohé ďalšie. A aby taká ochrana plnila aj svoj ďalší účel, pre ktorý je stvorená, tak na vás čakajú nielen rôzne možnosti materiálov, ale i designových prvkov, farieb a motívov. A dokonca si môžete vytvoriť vlastný design puzdra.

Modely obalov pre LG 41S na rôzne príležitosti

Mobilný telefón LG K41S s moderným puzdrom sa pre vás stane aj skvelým módnym doplnkom, ktorý vás bude prezentovať na verejnosti pri súkromných aj pracovných činnostiach. V pestrej ponuke na vás čaká nielen kvalita za rozumnú cenu, ale aj rozmanité možnosti, ktoré do detailu splnia vaše očakávania a vy si tak vyberiete riešenie k aktuálnej príležitosti. Váš mobilný telefón tak bude nielen chránený, ale i estetický a ešte z neho budete mať radosť vďaka rôznym farbám či motívom vybraného obalu. Obaly, kryty a puzdrá sú navrhnuté tak, aby zachovali všetky funkcie a boli bez obmedzenia aj cez obal k dispozícii potrebné konektory. Váš telefón je tak chránený a pritom poskytuje komfort na aký ste zvyknutí.