+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K41S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné

 

 
 
Obal na mobil Flip Fantastic - pivo>

Obal na mobil Flip Fantastic - pivo

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - boho>

Obal na mobil Flip Fantastic - boho

16,90 €
/ nedostupné

Puzdro pre LG K41S

Chcete si užívať mobilný telefón, čo najdlhšie a hľadáte vhodné opatrenia? Moderné puzdro pre LG K41S urobí váš telefón jedinečným a chráneným. Váš mobilný telefón bude nielen, že absolútne v bezpečí, ale ešte mu doprajete celkom nový design, keď si vyberiete kvalitné a pritom cenovo výhodné puzdro pre LG K41S. Pestrý výber možností vás prekvapí nielen výberom rôznych materiálov a prevedení, ale i rozmanitými motívmi a farebnými odtieňmi. Môžete si tak vybrať podľa svojho štýlu a vkusu a ešte vaše mobilné zariadenie dokonalo chrániť pred vonkajšími vplyvmi a poškodením.

LG K41S – nadčasová ochrana mobilného telefónu

Ak niečo potrebuje kvalitnú ochranu, tak je to aj váš mobilný telefón. Práve ten je denne vystavený ohrozeniu, ktoré spočíva nielen v nechcených pádoch, ale aj v nečistotách, prachu a podobne. Jedine kvalitným puzdrom pre LG K41S je možné týmto nepríjemnostiam zabrániť a z pestrej ponuky si môžete vybrať plastové, drevené, silikónové, knižkové, flipové a mnohé ďalšie. A aby taká ochrana plnila aj svoj ďalší účel, pre ktorý je stvorená, tak na vás čakajú nielen rôzne možnosti materiálov, ale i designových prvkov, farieb a motívov. A dokonca si môžete vytvoriť vlastný design puzdra.

Modely obalov pre LG 41S na rôzne príležitosti

Mobilný telefón LG K41S s moderným puzdrom sa pre vás stane aj skvelým módnym doplnkom, ktorý vás bude prezentovať na verejnosti pri súkromných aj pracovných činnostiach. V pestrej ponuke na vás čaká nielen kvalita za rozumnú cenu, ale aj rozmanité možnosti, ktoré do detailu splnia vaše očakávania a vy si tak vyberiete riešenie k aktuálnej príležitosti. Váš mobilný telefón tak bude nielen chránený, ale i estetický a ešte z neho budete mať radosť vďaka rôznym farbám či motívom vybraného obalu. Obaly, kryty a puzdrá sú navrhnuté tak, aby zachovali všetky funkcie a boli bez obmedzenia aj cez obal k dispozícii potrebné konektory. Váš telefón je tak chránený a pritom poskytuje komfort na aký ste zvyknutí.