+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K40

Smartphony LG K40S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaľte svoj LG K40 do farieb!

Každý telefón si zaslúži prvotriednu ochranu. O vašom LG K40 nevynímajúc. Vyberte si z našej kolekcie kryt, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho používateľa a cíťte sa so svojim zariadením konečne v bezpečí. Je pritom len na vás, aký si z našej širokej ponuky vyberiete. Ste vyznávačom minimalizmu? Potom určite oceníte naše transparentné Ultra Slim obaly, ktoré vášmu mobilu nepridajú ani gram či centimeter naviac. Ak však máte radi fantáziu a túžite svoj mobil naozaj oživiť, siahnite po obale so žiarivými farbami a vdýchnite svojmu zariadeniu poriadnu dávku života! Túžite naopak žiariť všade, kam sa len pohnete? Potom bude pre vás tým pravým obal s trblietavým designom a ombré efektom v tajomnej šedej, roztomilej ružovej alebo hviezdnej striebornej.

Keď má kvalita krytu na telefón LG K40 prvé slovo

Obal na váš telefón LG by však mal byť nielen designový, ale aj vyhovovať určitým bezpečnostným štandardom. Nesmie z telefónu ľahko skĺznuť, brániť jeho funkcionalite ani ho vo vnútri poškodzovať. My k tomu pridávame aj niečo naviac – prvotriedne TPU, silikónové či plastikové materiály, špičkový servis a snahu o spokojnosť našich zákazníkov. Pretože len telefón v nekompromisnom bezpečí dokáže spraviť radosť našim zákazníkom a teda aj nám.

LG K40 - Informácie o telefóne

Mobil LG K40 poteší hlavne nenáročných užívateľov, ktorým postačuje vlastniť telefón strednej triedy. Aj tento smartfón však ponúka množstvo technológie, veľkú pamäťovú kapacitu a jasný displej. Nepochybnou výhodou je aj jasný displej a zvýšená mechanická odolnosť. Veľmi vhod príde zaneprázdneným pracovníkom, ktorý pri sebe nechcú nosiť jeden súkromný a jeden pracovný telefón, aj možnosť Dual SIM či vlastný vstup pre microSD karty. Na druhú stranu jeho design nie je z tých najmodernejších. Aj preto bude pre vás štýlový obal na tento telefón viac než vhodným doplnkom, ktorý vám zaistí krásny vzhľad telefónu aj pokiaľ sa vám jeho prvotný design príliš nepáči.