CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné kryty na mobily pre každú príležitosť

Váš telefón LG K30 je ako chameleón – môže sa doladiť do akejkoľvek farby a štýlu vždy podľa toho, akú máte náladu. Ste dnes elegán? Potom siahnite po knižkovom puzdre. Máte naopak motýle v bruchu? Ukážte to silikónovým obalom s pestrofarebnými vzormi. A ak ste minimalista, potom za vás prehovorí transparentný obal vyzdvihujúci jednoduchý design vášho telefónu LG!

Kvalita a originalita – naše priority pri predaji obalov na telefóny

Obaly na mobilné telefóny, ktoré nájdete v ponuke obchodu Etuo.sk, sú vyrobené z prvotriedneho TPU materiálu. Ten ho dokáže ochrániť nielen pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, ale aj pred poškodením spôsobeným pádmi alebo poškriabaním. Tieto kryty dokážu absorbovať energiu pádov aj z vyššej výšky a tak sa nestane, že by sa zadný kryt obalu akokoľvek poškodil. Naviac kryty prevyšujú úroveň displeja, čím zaručujú, že aj keď ho budete pokladať na nerovnosti, displej sa nepoškodí. Obaly na telefóny zachovávajú všetky funkcie telefónu – od otvorov na konektory slúchadiel a nabíjania cez otvory pre fotoaparát a reproduktory až po výrez na snímač odtlačkov prstov. Perfektne na váš mobil zapasujú a už ho nepustia spod svojej ochrany. Aby ste si boli 100% istí ochranou vášho zariadenia, používajte aj ochranné fólie či tvrdené sklá na displej. Potom už na vašom LG nebude jediné miesto, ktoré by nebolo ochránené a vy sa môžete skôr ako strachu o svoj mobilný telefón venovať dôležitejším veciam: svojej rodine, priateľom a pracovným povinnostiam.

LG K30 – spoľahlivý telefón pre každého

Telefón LG K30 sa stane vašim spoločníkom, pokiaľ máte radi jednoduché riešenia a do telefónu nepotrebujete investovať priveľa financií. V jeho designe sa spája niekoľko materiálov s metálovým zadným panelom typickým pre mobily LG, na ktorom nájdeme zadný senzor na odtlačky prstov. LG K30 má 5.3-palcový displej a široké telo, ktoré nie je vhodné pre tie najmenšie ruky a lepšie si jeho funkcie užijete pokiaľ budete používať ovládanie oboma rukami.