+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K22

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si dokonalý obal na svoj LG K22

Premýšľate nad tým, čo ešte chýba vášmu telefónu LG K22? Iste je to obal, ktorý mu zabezpečí ochranu pred škrabancami, mechanickým poškodením, ryhami alebo pádmi na tvrdé povrchy. Vyberte si z našej ponuky viac ako 200 modelov a vzorov ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak máte radi 100 % bezpečnosť, stavte na knižkový kryt, ktorý môžete kedykoľvek zatvoriť a ochrániť tak nielen telo telefónu ale aj jeho displej. Pokiaľ však máte radi kompaktnejšie kúsky, vyberte si silikónový kryt. Ten je vyrobený z odolného TPU materiálu, takže aj keď je tenký a jemný, dokáže váš mobil uchrániť od poškodení pádmi ale aj pôsobenia ostrých predmetov. Veľmi dobrú ochranu poskytujú aj bumper obaly vyrobené z odolnej gumy. Tá dokáže absorbovať nárazy, a tak poskytuje telefónu ten najsilnejší základ pre bezpečné narábanie. 

Pri rozhodovani nech zaváži aj štýl

Typ krytu na mobil je naozaj kľúčový. Pri rozhodovaní však nezabudnite ani na to, že obal by sa vám mal páčiť. Aspoň natoľko, aby ste si ho mohli s radosťou prezerať každý deň. Zvoľte prírodné motívy, jednoduché vzory alebo prírodné obrázky. Že si neviete vybrať? Potom si môžete zakúpiť hneď niekoľko obalov, ktoré na svojom mobile pokojne striedajte. Rozhodnite sa teda podľa toho, čo sa vám najviac páči a neobmedzujte sa vo svojej fantázii.     

Krásny LG K22

Dostupný, dizajnovo príjemne doladený a praktický. To všetko spĺňa telefón LG K22. Napriek nízkej cene sa pýši certifikáciou odolnosti podľa vojenského štandardu MIL-STD810G. Trúfne si teda aj na vysoké teploty, pády, vibrácie alebo vlhkosť. Naviac vám ponúkne atraktívny 6,2-palcový displej s HD+ rozlíšením a výrezom na 5 MPx selfie kameru. Vzadu má potom dvojitý fotoaparát s 13 MPx snímačom a 2 MPx makro fotoaparátom. Naviac s týmto telefónom môžete využívať aj 3 000 mAh batériu, ktorá vydrží bez nabitia aj dva dni.