+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K20

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Mobilný telefón chráňte obalmi ako šperk

Mobilný telefón je pre mnohých z nás ako šperk – ceníme si ho, staráme sa o zachovanie jeho hodnoty a často je aj rovnako ako šperky nákladný. Ak si telefón chcete vyšperkovať do dokonalosti, nie je na to lepšie riešenie, ako používať žiarivý, ale zároveň odolný kryt, ktorý vám okrem 100% ochrany poskytne aj 100% štýlový design. Presne taký, čo doplní váš šatník a taktiež vašu osobnosť. Veď váš LG K20 si to zaslúži!

etuo.sk – jeden obchod, tisíc možností

Na trhu je nepreberné množstvo obalov a tak bude vo výsledku na vás, aký si vyberiete. Pokiaľ túžite po maximálnej ochrane, ponúka sa prizrieť sa bližšie knižkovým obalom. Tie ochránia celý povrch vášho telefónu, a to bez kompromisov. Vďaka výklopnému krytu sa veľmi jednoducho uzavrú v čase, keď telefón nepoužívate a otvoria vždy keď potrebujete. Magnetický uzáver zas zaistí, aby sa krídlo neotvorilo pri páde na zem alebo pri iných nečakaných udalostiach. Mobil je v tomto odolnom puzdre uložený v transparentnom silikónovom kryte, takže sa nemusíte báť ani o poškodenie bočných strán telefónu. Naviac pri obaloch Wallet Book máte dostupné aj malé priehradky, kam si môžete uložiť platobné karty či bankovky a tak už so sebou nemusíte nosiť na malé nákupy či vychádzky nič iného. Oproti tomu silikónové obaly sú o niečo elegantnejšie a zaberú omnoho menej miesta. Ideálne je, ak si k nim zakúpite aj temperované sklo alebo ochrannú fóliu pre maximálnu ochranu displeja.

LG K20 je ako stvorený pre vaše dobrodružstvá

Telefón LG je naozaj dostupným spoločníkom na každý deň plný nových zážitkov. Je totiž sám o sebe odolný voči vode, prachu, nárazom a otrasom. Vďaka štvorjadrovému procesoru a príjemnému operačnému systému Android 9 Go edition sa z neho stáva slušná voľba vo svojej triede. Dual SIM vás naviac presvedčí o jeho praktickosti.