+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG K10

Smartphony LG K10 (2017), LG K10 (2018), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Telefón v bezpečí? Jedine v kvalitnom obale!

Priali by ste si mať svoje mobilné zariadenie v bezpečí kamkoľvek sa pohnete? Nech už to znamená vyraziť do hôr, do extrémnejších podmienok alebo len doma sledovať televíziu, máme pre vás riešenie – naše odolné obaly z kvalitných materiálov! Dokážu nielen zabrániť vlhkosti a nečistote preniknúť k vášmu mobilnému zariadeniu, ale taktiež ho ochránia pred nárazmi, vplyvmi ostrých predmetov aj oškretím či dokonca samotným rozbitím. Teraz už teda len stačí vybrať, ktorý pre vás bude ten pravý.

Silikónové aj knižkové puzdrá na mobily na pár kliknutí

Silikónové obaly sú vyrobené z kvalitného TPU materiálu, ktorý bezpečne odoláva nárazom a je skvelý na dotyk. Obalí váš telefón tak, že z neho nemôže vypadnúť a jeho precízne výrezy neobmedzujú žiadne funkcie telefónu. Naviac všetky naše obaly prečnievajú niekoľko milimetrov aj cez displej telefónu, takže sa nemusíte báť ani o váš displej. Ak by ste si predsa len neboli istí, vyskúšajte knižkové puzdro, ktoré poskytne vášmu telefónu maximálnu ochranu nielen zozadu a z bočných strán, ale hlavne spredu. Displej je totiž najcennejšou časťou zariadenia a mali by ste preto dbať na to, aby ste si ho nepoškodzovali. Ponúkame vám ich v desiatkach prevedení a štýloch.

Optimalizovaný a verný spoločník, to je LG K10

Veľmi dobrý výkon, vymeniteľná batéria, lákavý dizajn, nízka hmotnosť. Aj to sú parametre, ktoré vás donútia zamyslieť sa nad telefónom LG K10 ako nad svojim budúcim partnerom pre komunikáciu, zábavu a užitočnú funkcionalitu. Je ako stvorený pre nenáročných užívateľov, ktorí netrvajú na tom najvyššom možnom type procesoru alebo rozlíšení displeja. Toto zariadenie operuje s výborne optimalizovaným systémom Android 7.0, je maximálne odolné a zároveň veľmi kvalitné spracované. Najväčšími výhodami sú schopnosť tvoriť ostré fotografie napríklad aj pomocou širokouhlého selfie fotoaparátu, atraktívny dizajn či vymeniteľná 2800 mAh batéria. Poteší aj displej s dobrým farebným podaním a snímač odtlačkov prstov.