+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG G8x ThinQ

Obaly pre LG G8x ThinQ


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony LG G8 ThinQ, LG G8s ThinQ, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nechajte svoj LG G8x ThinQ vyniknúť v odolnom obale

Ak chcete, aby váš telefón LG G8x ThinQ naozaj vynikol, nesiahajte zbytočne po pestrofarebných obaloch, ktoré jeho dizajn a výnimočnosť zbytočne prehlušia. Stavte radšej na nenápadnú polopriesvitnú klasiku vo forme kvalitných obalov, ktoré napovedia mnohé o vašej elegancii a štýle. Silikónové puzdrá s matným povrchom sú skvelé, pretože okrem vlhkosti sú odolné aj voči mastným odtlačkom prstov a ďalším nečistotám. Nechajú však krásne vyniknúť krivky vášho telefónu a tak zachovajú aj rovnaké rozmery telefónu, na ktoré ste zvyknutí. Nič vám tak nebráni nosiť ho naďalej vo vrecku či mini kabelke. Naviac ho pri používaní nemusíte ani odstraňovať, lebo je prispôsobený na používanie nielen svojimi otvormi na konektory, ale aj fotoaparát či reproduktory. Pre dosiahnutie maximálnej ochrany je dobré dokúpiť si k obalu aj ochrannú fóliu či tvrdené sklo na displej.

Kvalitný kryt je základ ochrany telefónu

Na ochranu telefónu by ste mali myslieť hneď po jeho zakúpení. Sami asi najlepšie poznáte pocit, kedy si telefón nechtiac oškriete a potom cítite bezmocnosť, keďže sa to už nedá odčiniť. S kvalitnými obalmi odolnými voči následkom pádov si zachováte hodnotu svojho zariadenia celé roky bez toho, aby bolo vidieť, že ste ho vôbec používali.

Atraktívny LG G8X ako otvárací mág

Príťažlivosť LG G8X môže byť pre každého používateľa odlišná, je to však zaujímavý koncept, ktorý ponúka alternatívu k skladacím telefónom, čo kupujúcim, ktorí premýšľajú o rozpočte na telefón, poskytne väčšiu obrazovku pre čokoľvek, čo chcú na svojom telefóne robiť. Aj keď základné zariadenie nie je príliš prepracované, vynahradí nám ho popredný procesor Snapdragon 855, vďaka ktorému sa výkon telefónu rozhodne nestráca. Na otázku, či tento výrazný telefón potrebujete, si nakoniec odpoviete na základe toho, čo všetko potrebujete na jeho displeji zobrazovať. Jeho hlavnými výhodami sú určite elegantné herné funkcie a pôsobivá dvojitá obrazovka vhodná na sledovanie médií.