+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG G8s ThinQ

Obaly pre LG G8s ThinQ


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony LG G8 ThinQ, LG G8x ThinQ, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Udržte váš smartfón LG G8s ThinQ v bezpečí vďaka obalu

Obaly na mobil predstavujú skvelý spôsob, ako ochrániť mobilné telefóny pred poškriabaním a pri pádoch na zem. Nie je tomu inak ani v prípade telefónu LG G8s ThinQ. Ste majiteľom mobilu tejto značky? Obstaranie krytu pre toto mobilné zariadenie by malo byť samozrejmosťou. Neviete, na aký obal staviť? Medzi dlhodobo najpopulárnejšie kúsky patria silikónové, ktoré sa vyznačujú tým, že sú veľmi praktické, neodierajú boky telefónu a sú tiež veľmi lacné. Zabudnite na časy, kedy boli kryty a puzdrá na mobily nudné a o ničom. Dnes nájdete na trhu obrovské množstvo prevedení – či už materiálových alebo štýlových. Výnimkou nie sú ani trblietavé obaly, ktoré milujú najmä dievčatá, k dispozícii sú však aj rozmanité plastické kúsky, z ktorých si vyberie každý. 

Knižkové puzdrá chránia aj displej

Ďalším typom, ktorý dokáže váš smartfón LG G8s ThinQ udržať v bezpečí, je šikovné puzdro na mobil. V tejto kategórii sú najobľúbenejšie knižkové puzdrá, ktoré sú nielen odolné, ale dokážu okrem zadnej časti telefónu ochrániť aj jeho displej, čo sa vám hodí najmä pri páde telefónu na zem. Vďaka ochrane prednej a zadnej časti telefónu predstavuje puzdro doslova ideálny variant v rámci ochranných prostriedkov pre vaše mobilné zariadenie LG G8s ThinQ.

Prečo by ste mali váš LG G8s ThinQ vybaviť krytom alebo obalom?

Oprava rozbitého telefónu sa vie často vyšplhať až na desiatky eur. Chcete sa týmto zbytočným nákladom vyhnúť a využiť finančné prostriedky nejako efektívnejšie? Investujte pár eur do spoľahlivých obalov alebo puzdier na váš LG G8s ThinQ. Okrem financií vám ich kúpa môže ušetriť aj veľa starostí a času. Ako je to možné? Stres súvisiaci s rozbitým telefónom vás minie a čas, ktorý by ste museli stráviť behaním po servisoch, vám tiež nikto nikdy nevráti, preto je dobré sa mu vyhnúť. Vybavte svoj smartfón kvalitnou ochranou z internetového obchodu Etuo.sk a ušetríte si problémy súviasiace jeho poškodením!