+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG G7 ThinQ

Obaly pre LG G7 ThinQ

Smartphone LG G7 Fit je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

17,10 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

17,10 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Leather Case - šedá - vlk>

Obal na mobil Leather Case - šedá - vlk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Leather Case - šedá>

Obal na mobil Leather Case - šedá

17,90 €
/ skladom

Vyberte vášmu smartfónu LG G7 ThinQ kvalitnú ochranu

Kvety, rýchle autá, panorámy, zvieratá a mnohé iné potlače môžu zdobiť aj váš telefón LG G7 ThinQ, ak sa rozhodnete, že mu doprajete kvalitnú ochranu v podobe krytu či puzdra. Stačí si len vybrať z našej bohatej ponuky! Máme pre vás pripravené najmodernejšie vzory, ktoré presne kopírujú súčasné trendy i nadčasové dizajny, ktorými nikdy nešliapnete vedľa. Môžete staviť na populárne silikónové puzdrá i praktické knižkové obaly na telefóny, ktoré kryjú aj dotykovú časť telefónu. Odolné kryty i puzdrá z ponuky Etuo.sk si vás rozhodne získajú. Okrem toho, že naše obaly sú mimoriadne kvalitné, originálne a zaujímavé, môže váš telefón vďaka nim vyzerať každý deň inak. A ak by vás ponúkané dizajny krytov na mobil neoslovili, môžete vytvoriť plastický obal s vlastnou potlačou. Je len a len na vás, ako bude váš LG G7 ThinQ vyzerať! Tak čo, už máte nejakú predstavu?

Prečo si zaobstarať kryty pre váš LG G7 ThinQ?

Odpoveď je jednoduchá - puzdrá na mobil dokážu váš smartfón ochrániť aj pred najväčším poškodením. Váš LG G7 ThinQ môže spadnúť, dokonca naň môže aj pršať a nič sa mu nestane. Ako to? Obaly na mobil sú vyrobené z kvalitného a pevného plastu, ktorý dokáže ochrániť akýkoľvek smartfón, vrátane toho vášho. Vďaka spoľahlivému puzdru bude váš mobil ako v bavlnke, nič mu viac nebude hroziť a aj po niekoľkých rokoch bude vyzerať stále ako nový. Výhodou tiež je, že kvalitné puzdrá, kryty a obaly z našej ponuky nemusíte z vášho chytrého telefónu skladať, obsahujú totiž všetky výrezy na funkčné tlačidlá.

Krásny a výkonný LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ má toho veľa čo ponúknuť, jeho majiteľov poteší širokouhlý fotoaparát, super jasný displej, dobre umiestnené špecializované tlačidlo Google Assistant a neuveriteľne hlasný reproduktor. Oproti konkurencii má jednoducho značnú výhodu, ide o precízne spracovaný a efektný smartfón, ktorý rozhodne zaujme.