Kryty, puzdrá, obaly pre mobil LG

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

LG produkty by ste mali chrániť

Za veľkou mlákou, a nielen tam, sú telefóny značky LG mimoriadne obľúbené a patria medzi tie najpredávanejšie. Existuje ich naozaj veľké množstvo, no my ponúkame puzdrá na každý LG mobil. Kryty a obaly na mobilné telefóny LG nájdete v našom internetovom obchode v stovkách rôznych prevedení, aby ste si mohli vybrať ochranný produkt presne podľa vašich predstáv. Neviete nájsť konkrétny typ pre svoj smartfón? Zadajte do vyhľadávača presný model a zobrazia sa vám produkty, ktoré sú určené presne pre váš typ telefónu. Jednoduché a efektné, čo poviete?

Silikónové, drevené alebo knižkové obaly pre LG? Výber je len na vás

Keď už máte „vyfiltrované“ typy, ktoré vám budú vyhovovať, nájdite si vhodné prevedenie vášho obalu. Odolné kryty na telefóny LG sú vyrobené z rozmanitých materiálov. V ponuke nájdete drevené puzdrá, kovové kryty i plastové obaly. Kým silikónové obaly sú mimoriadne pružné, kovové zas dodajú punc exkluzivity, drevené prezradia, že milujete štýl a inakosť. Plastický obal v priesvitnom prevedení pôsobí nerušivo a dôraz kladie na samotný model vášho telefónu. Okrem jednofarebných verzií nájdete v našom výbere množstvo jedinečných potlačí a trblietavých prevedení. Ak milujete lesk a luxus, bude pre vás takýto obal tým pravým orechovým. Knižkové obaly pôsobia elegantne a chránia aj displej telefónu. Nič však nepokazíte, ak svojmu puzdru doprajete dvojitú ochranu. Ako? Stavte aj na fóliu alebo tvrdené sklo.

Viac ako 70 rokov skúseností, to je LG

Populárny gigant z Južnej Kórei bol založený už v roku 1947. Vedeli ste, že okrem elektroniky a spomínaných telekomunikačných zariadení má v portfóliu aj chémiu a výrobu chemikálií? Smartfóny z dielne LG patria medzi najobľúbenejšie, konkrétne LG Swift G zažil v roku 2012 predajný boom. K tomuto kúsku časom pribudli rady ďalších sérií chytrých telefónov s označením X, V, L alebo K. Ak ste majiteľom jedného z nich, zabezpečte mu kvalitnú ochranu kúpou odolného obalu z našej ponuky.