Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab P11 Pro

Obaly pre Lenovo Tab P11 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Lenovo Tab P11 4G, sú úplne iné modely.

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Knižkové obaly na tablety sú trendy

Chceli ste, aby bol váš tablet navždy v bezpečí ale zároveň je pre vás dôležité aj to, aby vyzeral jednoducho fantasticky? Potom ste u nás na správnej adrese! Vyberte si spomedzi desiatok obalov na tablet Lenovo Tab P11 Pro ten, ktorý sa vám najviac zapáči a napovie o vás viac aj okoliu. Ak svoj tablet využívate striktne na pracovné účely a prajete si, aby vyzeral elegantne a decentne, zvoľte si obal z našej klasickej kolekcie Flex Book. Jednofarebné prevedenia sú ideálnym spoločníkom na všetky pracovné mítingy, jednania a taktiež pre iné príležitosti. Ak však tablet využívate hlavne doma so svojou rodinou či máte chuť trochu sa pri výbere správneho modelu odviazať, siahnite po našej kolekcií Flex Book Fantastic. Nájdete v nej veľmi moderné mramorové motívy, obrázky prírody, geometrické tvary, motívy ovocia, zvierat, kvetov aj zaujímavé citáty či motivačné mottá. Milovníkom boho štýlu sme pripravili obrázky lapačov snov alebo farebných pierok, zarytým športovcom zas futbalové lopty či hádzanárske dresy. No a pre cestovateľov máme obrázky ich obľúbených destinácií ako vystrihnuté z časopisu. Stačí si už len vybrať kombináciu vašich obľúbených farieb, vzorov a motívov a objednávať.

Pretože kvalita u nás má svoje miesto

Pokiaľ používate tablet Lenovo Tab P11 Pro, iste si prajete, aby bola vaša investícia uchránená od poškodenia mechanickými vplyvmi, ako sú pády, oškretia, vrypy či nepekné škrabance a taktiež od ničivých síl nečistôt, prachu či vlhkosti. Ideálnym pomocníkom pre vás budú odolné puzdrá knižkového typu od etuo.sk. Netvorí ich jedna ani dve, ale hneď tri materiálové vrstvy, s ktorými sa môžete na bezpečie vášho tabletu absolútne spoľahnúť. Prvá vrstva, ktorá bezprostredne chráni telo vášho tabletu zo zadnej strany, je silikónové puzdro. To presne prilieha na váš tablet na milimeter presne nielen svojimi rozmermi, ale aj všetkými potrebnými výrezmi pre bočné tlačidlá, nabíjací port alebo reproduktory. Ďalšiu vrstvu tvorí veľmi jemná sivá výplň obalu. Tá ochraňuje váš displej pred akýmikoľvek škrabancami a nečistotami. Je príjemná na dotyk a rovnako pôsobí aj na vašu obrazovku. Vonkajšia vrstva je tá, na ktorú sa budete dennodenne pozerať a ktorá by toho mala zniesť najviac. Je potiahnutá kvalitnou ekokožou, takže vám vydrží v nepoškodenom stave aj keď sa znečistí a budete ju chcieť umývať vlhkou handričkou či dezinfekčným prostriedkom. Snažíme sa pre vás vyberať tých najlepších dodávateľov, materiály a farby, ktoré vydržia bez chybičky na kráse po celé roky.

Dvojité využite puzdra na tablet

Vďaka unikátnemu systému otvárania a ohýbateľnosti obalu na tablet si zamilujete nielen jeho kvalitu ale hlavne jeho širokú využiteľnosť. Okrem toho, že ho využijete ako bezpečné puzdro na svoj tablet ho totiž môžete používať aj ako veľmi praktický stojan pri sledovaní vašich obľúbených filmov, seriálov či YouTube videí či už ste v pohodlí domova, v práci alebo niekam cestujete. Navyše si doň môžete vložiť aj platobnú kartu či iné drobnosti a vyraziť takto na nákup.

Vyskúšajte skvelý tablet Lenovo Tab P11 Pro

Elegantný tablet Lenovo Tab P11 má modernú úpravu povrchu a tenký kryt z hliníkovej zliatiny. Plynulý chod zabezpečuje procesor Qualcomm Snapdragon 662, ktorý spolupracuje so 4 GB operačnou pamäťou RAM. Ponúka tiež úložný priestor pre aplikácie s kapacitou internej pamäti 128 GB. Obsah zobrazíte na 11-palcovom multidotykovom IPS displeji s 2K rozlíšením 2000 x 1200 Px. Fotiť môžete so skvelou prednou 8 Mpx kamerou, zadnou 13 Mpx kamerou. Ďalej vám tento tablet ponúkne aj 4 stereoreproduktory s podporou Dolby Atmos, slot pre microSD karty či port USB-C alebo 4-bodový Pogo-pin konektor. Jeho batéria má veľkú kapacitu, až celých 7500 mAh a navyše s ním získate aj prvky ako sú GPS, Bluetooth a Wi-Fi. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Android 10.