+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab P11

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové obaly na Lenovo Tab P11

Obaly na tablety sa stali prirodzenou súčasťou našich životov. Hlavne vtedy, keď ich so sebou často nosíme do školy alebo do práce, na pracovné cesty alebo máme doma mladšie deti, ktoré tablet používajú na sledovanie rozprávok či hranie hier. Odolný kryt na tablet Lenovo Tab P11 sa hodí vždy, keď vám zariadenie vypadne z ruky na chodník, keď sa vyšmykne a narazí o podlahu, vyleje sa vám na neho káva alebo čaj, položíte ho nechránený do tašky ku kľúčom či iným ostrým predmetom alebo na neho jednoducho celý deň svieti slnko. Odolný obal tablet ochráni pred vrypmi, škrabancami aj odreninami rovnako ako pred nepríjemnými prasklinami. A to po celom svojom povrchu.

V čom spočívajú výhody knižkových obalov?

Knižkové obaly sa od jednoduchších modelov krytov na tablet líšia tým, že obsahujú výklopné krídlo. To sa bezpečne uzatvára pomocou magnetickej technológie na bočnej strane tabletu, takže sa nikdy nestane, že by sa obal pri páde alebo nárazoch otvoril bez vášho pričinenia a tablet sa v ňom akokoľvek poškodil. Otváranie je pritom veľmi jednoduché a môžete ho zopakovať pokojne aj 100x za deň. Vďaka špeciálnemu tvarovaniu sa dá knižkový obal na tablet Lenovo Tab P11 využívať aj ako praktický stojan v prípade, že si prajete sledovať filmy alebo seriály, hovoriť s priateľmi alebo kolegami na videochate alebo len tak hrať online hry. Pri nákupoch alebo rýchlych výletoch môže taktiež poslúžiť ako odkladací priestor na malé drobnosti, ako platobná karta.

Ako zvoliť ideálny obal na tablet Lenovo Tab P11?

Ako si vybrať ideálny model knižkového obalu? Rozhodujte sa hlavne podľa svojho vkusu a podľa toho, ako svoj tablet používate. Ak ide o zariadenie vyslovene na prezentácie pred firemnými partnermi alebo obchodné jednania, zvoľte si jednofarebný knižkový obal, ktorý pôsobí elegantným a jednoduchým dojmom. Páčia sa vám naopak boho motívy alebo vintage vzory? Potom stavte na knižkový kryt s pierkami, lapačmi snov alebo sépiovými fotografiami. Na našom e-shope si prídu na svoje úplne všetci. Pre mladšie ročníky sa u nás nájdu kreslené obrázky zatiaľ čo zrelší používatelia iste ocenia napríklad geometrické vzory či tlmené farby. Ak si prajete obaly na svojom tablete striedať podľa nálady alebo toho, kam sa chystáte, vyberte si kryt hýriaci farbami a motívmi na pozitívne dni a jednoduchší model na čas, keď budete chcieť byť len sami so sebou. Môžete si objednať kryt na každé ročné obdobie počnúc milými jarnými kvietkami cez šťavnaté letné ovocie a morské motívy či halloweenske dyne až po zasnežené krajinky a vianočné stromčeky. Ak si chcete trochu zaexperimentovať, siahnite po niečo originálnejšom – po kryte na tablet Lenovo Tab P11 s vlastným motívom. Na výrobu takého obalu budete potrebovať len dokonalú fotografiu seba a svojej rodiny, priateľov či domácich miláčikov. Stačí si ju nahrať do nášho online editora, upraviť podľa vlastnej fantázie a doladiť o svoje obľúbené farby, obrázky alebo textové mottá. Kryty s vlastným motívom použite aj ako darček pre niekoho, na kom vám naozaj záleží alebo ho venujte ako párový kryt, ktorý budete mať vy aj vaša spriaznená duša. Váš obal sa tak okamžite stane veľmi osobným a obľúbeným predmetom, ktorý so sebou budete neustále hrdo nosiť.

Atraktívny Lenovo Tab P11 na prácu aj zábavu

11-palcový tablet Lenovo Tab P11 si vás získa férovou cenovkou, prepracovaným dizajnom, príjemnou manipuláciou aj modernými funkciami. Hneď na úvod ponúka IPS displej s pomerne tenkými rámikmi a 2K rozlíšením 2000 x 1000 pixelov. Tento tablet je ideálny na konzumáciu mediálneho obsahu – jeho pomer strán 5 : 3 a skvelá produkcia zvuku spravia z každého videa či filmu príjemný zážitok. Plusom zariadenia je aj možnosť rýchleho nabíjania a nadpriemerná výdrž batérie, ktorá vás nikdy nenechá v štichu.