Kryty, puzdrá, obaly pre Lenovo Tab P10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Venujte svojmu tabletu štýl v podobe luxusného obalu

Každý chce aby zariadenie, do ktorého investoval, vyzeralo ako nové po čo najdlhší čas. S našimi obalmi na tablety Lenovo je to naozaj jednoduché. Kryty ochránia váš tablet pred prachom a nečistotami. Vlhkosťou. Rozbitím. Škrabancami. A taktiež pred ďalším poškodením. Knižkové puzdrá sa dajú vyklápať, takže chránia tablet nielen zo zadnej a bočných ale aj z prednej strany. Poslúžia vám naviac taktiež ako praktický stojan pri sledovaní videí alebo filmov.   

Kryty na tablety podľa vášho vkusu

Otázkou však ostáva, ktorý motív si pre svoje puzdro vybrať. Nebudete to mať jednoduché, keďže v našom e-shope nájdete viac ako stovku atraktívnych možností. Stavte však na prvý dojem a svoju intuíciu. Obaly na tablety z kolekcie Flex Book sú jednoduchšie, ale zato o čosi elegantnejšie. Môžete si ich vziať aj na firemný meeting či dôležité rokovanie, kde by ste mali pôsobiť naozaj seriózne. Tablety Flex Book Fantastic sú zas o niečo hravejšie, farebnejšie a poskytnú vám priestor trochu sa odviazať. Zvoľte si veľmi trendové mramorové vzory, zvieracie potlače, vtipné obrázky alebo prírodné motívy. Ak sa neviete rozhodnúť, objednajte si ich hneď niekoľko a striedajte ich podľa aktuálnej nálady, počasia alebo podľa toho, ktorou nohou vstanete ráno  postele.    

Moderný tablet pre celú rodinu

Doprajte si nový prírastok do rodiny, ktorý si každý jej člen obľúbi na prvý pohľad. Tablet Lenovo Tab P10 totiž vďaka celokovovým tenkým rámčekom a dizajnu dvojitého skla vyzerá kvalitne a naozaj pôsobivo. Jeho senzor odtlačkov prstov môžete nastaviť hneď pre nieko