CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab M10 Plus 10.3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné puzdrá na tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3

Na svoj tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 by ste si mali zakúpiť to najlepšie, čo trh ponúka. Predsa by ste nechceli, aby sa vďaka nešťastnej náhode, ostrým hranám náhodne pohodených kľúčov či nešikovným ručičkám vašich ratolestí poškodil, poškriabal alebo rozbil. Kvalitným obalom všetkým týmto udalostiam veľmi efektívne a jednoducho predídete. Vyberte si knižkové puzdro z našej ponuky a iste nebudete ľutovať. V etuo.sk sme si pre vás pripravili puzdrá s niekoľkými vrstvami. Tá vnútorná je tvorená TPU materiálom, ktorý váš telefón obalí a už nepustí ani pri pádoch či nárazoch. Je presne navrhnutý, aby kopíroval všetky výrezy a tvar vášho telefónu. Na vnútornú stranu výklopného ramena puzdra je pripevnená špeciálna jemná a príjemná šedá látka, ktorá sa postará o to, aby bol váš telefón vo svojom obale doslova ako v bavlnke. Vrchnú vrstvu puzdra potom tvorí jednofarebná alebo viacfarebná syntetická koža, na ktorej krásne vynikne váš vybraný motív. Magnetický uzáver nedovolí obalu aby sa samovoľne otvoril, a tak je váš tablet chránený aj pri nárazoch na tvrdé povrchy. Teraz si viete, že váš tablet bude s našimi obalmi v úplnom bezpečí a stačí si len vybrať váš obľúbený dizajn.

Knižkovým obalom nikdy nič nepokazíte

Knižkové obaly sú elegantné, ale aj hravé a jednoduché. Vyberte si jednofarebný model alebo okúzlite svoje okolie obalom s potlačou. Nikdy s ním skrátka nemôžete šliapnuť vedľa.

Moderný tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 pre vás

Celokovové telo, ultramoderný dizajn a prepracovaný zvuk aj obraz. To je najnovší tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3. Užijete si s ním omnoho viac zábavy a menej starostí s funkciou Google Assistant, ktorú môžete napojiť na ovládanie vašej chytrej domácnosti. Reproduktory Dolby Atmos sa potom postarajú o perfektné zážitky zo sledovania filmov, seriálov alebo videí. Čerešničkou na torte sa stane 10,3-palcový Full HD displej s krásnymi sýtymi farbami a namakanými efektmi.