+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo staviť na obal pre Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1

Trvácnosť tabletov býva často nepriamo úmerná tomu, koľko členov domácnosti ho používa alebo ako ďaleko a často s ním cestujeme. Aj tým najopatrnejším používateľom sa totiž stáva, že im zariadenie pri práci či zábave vypadne z ruky, rozbije sa alebo aspoň nepekne poškodí. Ak sa tomu aj vy snažíte zabrániť, možno by ste mali uvažovať nad kúpou kvalitného ochranné príslušenstva v podobe knižkového obalu na tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1. Knižkový tablet pôsobí na tablete ako druhá koža – ochraňuje ho pred poškodením, škrabancami, vrypmi či rozbitím, vlhkosťou, špinou, prachom a nečistotami. Navyše vyzerá (pri správnom výbere) dokonale štýlovo a originálne.

Knižkový kryt: 100 % bezpečie

Knižkové kryty na tablety spĺňajú jednu veľmi dôležitú funkciu – starajú sa o bezpečnosť celého povrchu vášho tabletu. Tým je myslená aj jeho najdôležitejšia predná časť. Pri starostlivom zatváraní krytu tak máte istotu, že sa nikdy pri páde neotvorí a vaše zariadenie jednoducho nespadne priamo na displej. Zaisťuje to pohodlný magnetický uzáver spĺňajúci najvyššie bezpečnostné štandardy. Keďže sú knižkové obaly vyrobené z niekoľkých vrstiev, sú omnoho bezpečnejšou alternatívou k silikónovým obalom s výrezom pre displej. Tablet je v knižkovom obale pevne vložený do silikónového puzdra a prekrytý ďalšou vrstvou pevného plastu. Celé puzdro pokrýva elegantná a trvácna ekokoža, na ktorú sú natlačené najrôznejšie motívy. Obal sa tak dá nosiť aj ako malá „peňaženka“, do ktorej si uložíte identifikačné či platobné karty a vyrazíte do mesta. A stále vyzeráte božsky! Ďalšou veľkou výhodou knižkových tabletov je to, že ich môžete využívať ako praktické stojany pri sledovaní filmov, videochatoch alebo pri prezeraní fotografií. Stačí si už teda len vybrať , ktorý model vám učaruje najviac.

Kryt na tablet s vlastnou fotografiou

Vyskúšalo ich už mnoho influencerov, známych osobností aj športovcov. Prečo? Lebo nás to skrátka baví! Svoje fotografie už totiž nemusíme mať uložené iba doma v rámčekoch, ale pokojne aj na obale na tablet. Vlastné fotky vyzerajú na knižkových krytoch dokonale práve preto, že sa dajú otvárať a skúmať tak druhú polovicu fotografie. Ak však chcete mať jednu fotku na oboch stranách obalu, len smelo do toho! Fantázii sa u nás medze nekladú. Na svoje puzdro môžete navrhnúť čokoľvek – fotografiu zo svadby, krstín alebo dokonalej dovolenky, snímku svojich detí, priateľov, milovaných rodičov alebo druhej polovičky, logo obľúbenej značky, futbalového tímu alebo svojej vlastnej firmy. To všetko doplnené o písmená, mottá, heslá a texty. A pokojne aj obľúbené farby či obrázky z našej galérie. Všetko to zvládnete v priebehu pár minút. Fotografie na obal pripravíte vo veľmi intuitívnom online editore, ktorý zaručí jednoduché používanie a skvelé výsledky. Všetky svoje hotové grafiky pred odoslaním skontrolujte a my ich pre vás pripravíme. Tlačíme ich následne na kvalitný biely podklad bodovou tlačou tak, aby sme zachovali pôvodné farby a kvalitu obrázkov. Vy už musíte iba čakať na doručenie balíčku a následne sa radovať z výsledku. Ideme na to?

V hlavných úlohách tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1

Tablet Lenovo Tab M10 HD Gen 2 (TB-X306F) 10.1 oslní hneď na prvý pohľad svojim veľkým 10,1-palcovým displejom s IPS technológiou. Tá prináša ostré zobrazenie a široké pozorovacie uhly, ktoré sprostredkujú ten najlepší zážitok zo sledovania televízie a hrania online hier. Vďaka vnútornej pamäti 62,5 GB môžete do tabletu uložiť množstvo súborov aj aplikácií bez toho, aby sa zariadenie akokoľvek spomalilo. Osemjadrový procesor sa spoločne so 4GB operačnou pamäťou postarajú o plynulý chod zobrazovaný vďaka čistému Androidu 10. K dokonalosti potom chýba už iba slušný fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a batéria, ktorá vydrží až 10 hodín používania na jedno nabitie.