+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab M10 10.1

Obaly pre Lenovo Tab M10 10.1


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3, Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) TB-X306X 10.1, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Správna ochrana tabletu je dôležitá

Kúpili ste si nový tablet, ale máte strach, aby sa hneď po niekoľkých dňoch nezničil pádom, škrabancami, vyliatou kávou či inými nepriaznivými vplyvmi? Žiaľ, to vám nikto nevie zaručiť. Aj pri najväčšej opatrnosti sa môže stať nepríjemnosť. Najlepším riešením je pripraviť sa chytrým spôsobom – odolným krytom na tablet, ktorý naviac skvele vyzerá. Potom sa už tablet nemusíte báť dať do rúk ani svojim deťom či si ho hodiť do cestovnej tašky spoločne s kľúčmi, fľašou vody alebo ďalšími elektronickými zariadeniami.   

Vyberte si perfektný kryt na váš tablet

Perfektný obal na tablet musí spĺňať niekoľko predpokladov. Mal by tablet chrániť z každej strany a udržať ho bez škrabanca aj pri pádoch, v prípade zašpinenia sa dať jednoducho umývať, mal by sedieť vášmu štýlu a hlavne by ste si ho mali zamilovať na prvý pohľad. Naše knižkové tablety plnia vďaka odolným materiálom hneď prvé dva body. Vďaka výklopnému mechanizmu s magnetom nepovolia ani keď vám tablet spadne na zem a  veľmi jednoducho ich môžete vyčistiť vlhkou handričkou. Ďalšie dva body však už necháme len a len na vás, u nás si máte z čoho vyberať.   

Tablet Lenovo pre rodičov aj pre deti

Prémiový tablet pre celú rodinu Lenovo Tab M10 doplní vašu domácnosť o tú správnu dávku rodinnej zábavy. Vďaka Full HD rozlíšeniu a 10,1 palcovému displeju uchváti pri sledovaní videí, obrázkov a filmov detailným a jasným zobrazením. Nemusíte sa báť už ani bezpečnosti tabletu v rukách svojich ratolestí. S Balíčkom pre deti máte postarané o špeciálny režim pre najmenších s aktuálnym a prispôsobeným obsahom pre deti a protinárazovým krytom pre bezpečnú manipuláciu. Ak ho so sebou naviac chcete vziať na dovolenku či na rodinný obed, zmestí sa vám aj do ruksaku či kabelky. So svojou hmotnosťou len 480 gramov a hrúbkou 8,1 mm sa stane ideálnym spoločníkom pre vašu rodinu nielen na doma, ale aj na cesty.