Kryty, puzdrá, obaly pre Lenovo Tab E8

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Potrebujete vlastne obal na tablet? 

Odpoveďou je jednoznačné áno. Práve tablety sú totiž zariadenia, ktoré sa tak často rozbijú, poškodia, zašpinia alebo zničia. Čím viac pritom do tabletu zainvestujeme, tým viac nás takéto škody zamrzia. S odolným obalom sa ale môžete poškodeniam jednoducho vyhnúť a získať pritom aj štýlový doplnok do svojej osobnej zbierky. Knižkové kryty tablety ochránia nielen zo zadnej a z bočných strán, ale sú účinné aj proti zničeniu displeja. Predná vyklápacia strana sa dá použiť ako praktický držiak a tak s tabletom môžete sledovať aj filmy či seriály bez toho, aby ste ho pred sebou museli držať.      

Vyberte si kryt na tablet podľa svojich predstáv 

Je len na vás, po ktorom obale vaše srdce zatúži. Ste skôr typ, ktorý má radšej pestré farby, výraznejšie vzory, moderné minimalistické motívy alebo zvieracie grafiky? Potom si iste vyberiete z našej kolekcie Flex Book Fantastic, v ktorej máte na výber až stovku krytov. Naopak konzervatívnejší používatelia možno radšej zvolia jednofarebnú variantu typu Flex Book. Nemôžete sa rozhodnúť? To nevadí! Doprajte si jeden obal na každý mesiac v roku alebo postupne striedajte niekoľko krytov každý deň v týždni. Prípadne kúpte ako darček jeden aj svojej najlepšej kamarátke a potom si ich medzi sebou striedajte. 

Tablet Lenovo Tab E8 do voza i do koča

Ľahučký tablet s rozmermi len 8,9 mm s hmotnosťou 320 gramov Lenovo Tab E8 môžete so sebou vziať kamkoľvek - na dovolenku, rodinnú návštevu či lyžovačku. Stane sa ideálnym členom vašej rodiny, ktorého budú všetci členovia jednoducho milovať. Vďaka HD rozlíšeniu a IPS technológii budú fotografie aj videá vyzerať skvele z akejkoľvek strany a tak môžete obraz sledovať spoločne so všetkými členmi svojej domácnosti. Lenovo Tab E8 naviac ponúka možnosť oddelených účtov pre všetkých členov domácnosti a taktiež funkciu kontroly detských účtov dospelými. Vždy tak získate prehľad o tom, či je vaše dieťa na internete v bezpečí.