Kryty, puzdrá, obaly pre Lenovo Tab E7

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné kryty na tablety s fantáziou

Nosiť puzdro na telefóne je dnes pre mnohých užívateľov samozrejmosťou. Ale čo puzdrá na tablety? Majú aj oni svoje miesto vo vašej domácnosti? Pokiaľ nie, mali by ste ich nákup rozhodnutie zvážiť! Práve tablety sú veľmi krehké elektronické zariadenia, ktoré sa môžu veľmi ľahko poškriabať, obiť alebo inak znehodnotiť. Zvlášť ak ich vo vašej rodine používajú okrem rodičov aj deti alebo ak so sebou tablet nosíte do práce či do školy. 

Silikónové a odolné obaly pre každého

Najspoľahlivejším obalom na tablet je tzv. knižkové puzdro, ktoré váš tablet ochráni zo všetkých strán. Obal sa na tablete zachytí pomocou vnútornej silikónovej vrstvy a displej je chránený prednou vyklápacou časťou krytu. Naviac vám preklápacia časť poslúži aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov alebo fotografií. Najlepšie na tom však je, že na webe etuo.sk máte na výber z viac ako stovky krásnych a kvalitných obalov vo skvelej kvalite. Záleží len na vašom vkuse, ktorý z nich si vyberiete. Jednofarebné obaly sú skvelým doplnkom súkromných, ale taktiež pracovných tabletov, vzorované modely krásne doplnia vašu jedinečnú osobnosť. Ktorý z nich to bude dnes?   

Svoj Lenovo Tab E7 si vezmite všade

Tablet Lenovo Tab E7 je ideálny na cestovanie, rodinné dovolenky ale aj ako praktický pomocník do kabelky či príručnej batožiny. S modernými aplikáciami a vždy aktuálnym a svižným systémom Android Go vám ukáže správnu cestu, napovie niečo o vašom zdraví či vyhľadá najlepšie reštaurácie v okolí. Váži asi toľko, ako bežný smartfón, takže vás na cestách nebude zaťažovať nech sa už vyberiete kamkoľvek. Batéria zariadenia vám pri sledovaní filmov vydrží bez problémov aj 7 hodín a sledovanie je vďaka prispôsobenému displeju veľmi príjemné aj pokia