+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo Tab 2 A10-70

Obaly pre Lenovo Tab 2 A10-70


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Lenovo Tab 2 A10-30, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

„Obaľte“ svoj tablet Lenovo Tab 2 A10-70

Tablet Lenovo Tab 2 A10-70 je veľmi praktické a moderné zariadenie, ktoré je radosť využívať. Na tablete Lenovo Tab 2 A10-70 môžete pracovať, vybavovať poštu, nakupovať a skvelo sa zabávať. Intenzívne používanie tabletu má však bohužiaľ často za následok rýchle poškodenie. Tak ako pri ostatných tabletoch, aj pri tomto modeli je najcitlivejší dotykový displej. Škrabance na displeji nie sú len estetickou vadou, môžu mať vplyv aj na používanie tabletu. Čo s tým? Vynikajúcou investíciou sú kvalitné kryty a obaly na mobilné tablety s predným krytom displeja. V našom internetovom obchode Etuo.sk sme pre vás vytvorili kolekciu obalov pre tablet Lenovo Tab 2 A10-70. Odolné puzdrá, ktoré môžete použiť aj ako stojan pri pozeraní filmov, sú mimoriadne praktické. Ide o takzvané knižkové prevedenie. Populárne sú aj silikónové kúsky a rozhodne zaujmete okolie, ak stavíte na drevené puzdrá. Neviete, aký kúsok zvoliť? Rozhodnite sa pre univerzálny plastický obal, tým nikdy nešliapnete vedľa.

Aký dizajn pre svoj Lenovo Tab 2 A10-70 vybrať?

Všetky puzdrá na tablet sú vyrobené presne v rozmeroch modelu Lenovo Tab 2 A10-70 a so všetkými potrebnými otvormi pre fotoaparát, tlačidlá či konektory. Tieto obaly budú váš tablet ideálne chrániť nielen pred mechanickým poškodením, ale aj pred nečistotami. Zákazníci obchodu Etuo.sk oceňujú aj obrovský výber dizajnových potlačí. Pre tablet Lenovo Tab 2 A10-70 ponúkame okrem mnohých pestrých motívov aj jednofarebné kryty. Tie vynikajú minimalistickým dizajnom, ktorý oceníte predovšetkým pri pracovnom využívaní tabletu. Ak používate Lenovo Tab 2 A10-70 na vlastné aktivity, pokojne si užívajte obaly na tablet s rôznymi potlačami. Motívov sú desiatky, u nás si vyberie naozaj každý. A ak by ste si náhodou z desiatok dizajnov nevybrali, môžete si u nás jednoducho vytvoriť vlastný obal s originálnou potlačou. Je to veľmi jednoduché!

Lenovo Tab 2 A10-70: Výkon a batéria vás presvedčia!

Vydarený desaťpalcový tablet, ktorý konkurenciu tromfne kvalitným displejom v kombinácii s LTE konektivitou. Ponúka skvelý výkon a unikátnu výdrž batérie. Ide o skvelú voľbu pre tých, ktorí vyžadujú veľký displej a nadpriemerný zvuk.