+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre Lenovo Tab 10 TB-X103F

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na tablet Lenovo Tab 10 TB-X103F

Ponúkame odolné puzdra pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť svoj tablet Lenovo Tab 10 TB-X103F a zároveň zlepšiť jeho držanie. U nás nájdete len kvalitné puzdra, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia predovšetkým displej vášho smartphonu. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné tablet z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. V puzdre od nás bude váš Lenovo Tab 10 TB-X103F zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť čítačky proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Lenovo Tab 10 TB-X103F

S kvalitnými a lacnými obaly na tablety Lenovo Tab 10 TB-X103F bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Jeho nevýhodou je potom to, že kryt nechráni displej. Pokiaľ chcete mať chránený aj displej, odporúčame ešte zaobstarať ochrannú fóliu na displej telefónu. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Lenovo Tab 10 TB-X103F - informácie

Lenovo Tab 10 (TB-X103F) je skvele vybavený 10,1" tablet vhodný pre prácu, ktorý sa nezľakne ani hrubšieho zaobchádzanie, a to vďaka celej rade ochranných prvkov a technológií, ktoré prispievajú k zvýšeniu jeho robustnosti. Súčasťou prístroja je celý rad pokročilých technológií, prítomnosť NFC a Hallova senzoru (detektor magnetického poľa). Nie je snáď technológie, ktoré by tento tablet poháňaný štvorjadrovým čipom s frekvenciou 1,3 GHz, nepodporoval. Okrem úložného priestoru pre 32 GB dát ponúka slot pre microSD karty, obsahuje dva fotoaparáty (5Mpx predný a 8Mpx zadný). Nezľakne sa ani rozhranie WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth, GPS, NFC a pridáva aj podporu pre 3,5mm audio jack. Či už ste na cestách alebo na pracovisku, môžete si byť istí, že tablet Tab 10 sa vysporiada so všetkými nástrahami každodenného používania. Je odolný voči prachu aj striekajúcej vode a sklo Gorilla Glass chráni displej tiež pred poškriabaním. Výdrž batérie s kapacitou 7000 mAh činí až 12 hodín.