+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo K5 Plus

Obaly pre Lenovo K5 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Lenovo K5, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na Lenovo K5 Plus

Mobilný telefón vás sprevádza doslova „od rána do večera“. Jeho služba začína budíkom a končí poslednou kontrolou e-mailovej schránky. Ak ste si práve kúpili nový telefón značky Lenovo K5 Plus, určite ho chcete dlhú dobu uchovať ako nový, bez známok používania len pár mesiacov od kúpy. Môžete si vybrať z veľkého počtu materiálových možností – v ponuke nášho internetového obchodu nájdete klasické silikónové obaly na mobilné telefóny, drevené kryty, knižkové puzdrá a mnohé iné kúsky v rôznych dizajnoch a prevedeniach. Ak máte radi netradičné veci, nájdete u nás aj veľké množstvo originálnych dizajnových kúskov. Ak preferujete eleganciu a nenápadný, jemný štýl, tým pravým pre vás budú jednofarebné puzdrá. Ak patríte medzi adrenalínových nadšencov, stavte na odolné kryty, ktoré vydržia aj hrubšie zaobchádzanie. Nevybrali ste si u nás? Vytvorte si štýlový plastický kryt s vlastným motívom, ktorý môže byť zároveň aj nápaditým darčekom. Nech žije originalita!

Výber motívov pre obaly na Lenovo K5 Plus

Mobilný telefón musí vydržať vaše každodenné rýchle tempo, práve pre svoju vyťaženosť bývajú mobilné telefóny veľmi rýchlo opotrebované a viditeľne používané. Nemusí to tak byť, ak stavíte na kvalitný obal, ktorý smartfón ochráni pred mechanickým poškodením. Kryty na mobilný telefón Lenovo K5 Plus sedia ako uliate! Počas toho, ako telefonujete, fotografujete, nabíjate alebo surfujete na internete, obal nemusíte vôbec skladať. Praktické puzdro na mobilný telefón však nie je len bezpečnostnou pomôckou, plní aj dizajnovú funkciu a dokáže o vás veľa prezradiť. Povedzte svetu, kto ste prostredníctvom vášho telefónu. Milujete trblietky alebo minimalizmus či romantické motívy? Ukážte svoj štýl a nechajte svoj smartfón prehovoriť.

Lenovo K5 Plus - informácie o telefóne

Lenovo K5 Plus je telefón, ktorý zaujme hneď dvomi vlastnosťami. Cenou a výbavou. Má LTE, Full HD displej, silný procesor a batériu s dobrou výdržou. Poteší aj jeho kovová konštrukcia, ktorá ho odlišuje od konkurenčných modelov a dáva mu jasnú pridanú hodnotu.