+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Lenovo K5

Obaly pre Lenovo K5


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Lenovo K5 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Lenovo K5

Pre ochranu mobilného telefónu Lenovo K5 ponúkame kvalitné puzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Lenovo K5

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Lenovo K5. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Lenovo K5 - informácie o telefóne

Mobilný telefón Lenovo K5 predstavený začiatkom roka 2016 je príkladným zástupcom strednej triedy a dôkazom toho, že výbava predtým vyhradená len pre špičkové smartphony je dnes dostupná za rozumné peniaze. Jeho kladom je kovové telo a nadpriemerný fotoaparát, naopak slabší stránkou je výkon. Obľúbený 5" smartphone Lenovo K5 dostal do vienka osemjadrový procesor, vylepšený zvuk a dva fotoaparáty s vysokým rozlíšením - môžete si s ním užívať život naplno, bez toho aby jeho obstaranie zruinovalo vašu peňaženku. Obsahuje Full HD displej a zvoliť si môžete tiež verziu s dvoma SIM kartami. Dostupný je v troch krásnych farbách. Smartphone Lenovo K5 je vybavený dvojicou reproduktorov a špičkovou technológiou Dolby Atmos® - ponúka preto bohatý a úplne ohromujúca zvuk v každej situácii. S 1,5GHz procesorom až Qualcomm® Snapdragon™ ponúka smartphone Lenovo K5 rovnováhu medzi výkonom a výdržou batérie. Vďaka 2 GB operačnej pamäte RAM si hravo poradí s akoukoľvek úlohou a ešte vám k tomu prehrá nejakú peknú pesničku.