+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, knižkové puzdrá, obaly pre mobil

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové puzdrá na smartfóny

Poskytnite svojmu telefónu bezpečie pred pádmi, vrypmi a nečistotami po celom jeho povrchu naraz – spredu, zozadu, zvrchu, zdola aj zo strán. Ako na to? Predsa s knižkovými obalmi na telefóny, ktoré vďaka svojej prednej vyklápacej chlopni kedykoľvek pohodlne zatvoríte a nemusíte sa báť zbytočných škrabancov. Naviac bude váš telefón vyzerať luxusnejšie a elegantnejšie ako kedykoľvek predtým.

Obal na mobilný telefón využite aj ako puzdro na karty

Odolné knižkové obaly na smartfóny si zamiluje každý, kto má rád štýl a bezpečie. Ich vnútro tvorí transparentný pevný obal z flexibilného silikónového a vysoko odolného TPU materiálu, do ktorého spoľahlivo prichytíte svoj telefón. Obsahuje naviac aj presné výrezy pre všetky konektory, takže žiadne funkcie telefónu v ňom nie sú obmedzené. Ochranu prednej časti mobilného telefónu zaistí predný príklop doplnený o magnetické uzatváranie. To ostáva aj pri pádoch bezpečne uzavreté a tak viete, že vám telefón z obalu nevypadne v najnevhodnejšej chvíli. Príklop má však vďaka špeciálnemu lomu aj funkciu stojanu. Môžete si tak s ním vychutnávať sledovanie videí, pohodlne si prechádzať fotografie alebo využívať ďalšie aplikácie. A naviac v ňom objavíte aj priehradku, do ktorej môžete uložiť platobné karty, bankovky alebo ďalšie drobnosti pre každý prípad. Vnútornú stranu knižkových obalov tvorí jemný šedý materiál chrániaci displej.

Design si vyberte podľa toho, čo najviac sedí vášmu vkusu.

Uprednostňujete klasiku a nič pre vás nie je krajšie ako čierna či biela farba? Potom bude pre vás ideálne puzdro práve v týchto farbách. Ak vám naopak nevadia vzory a na žiarivých farbách doslova ulietavate, vyberte si design, ktorý bude podporovať prúd vašej fantázie. Zažiarite naopak všade, kam prídete a bez lesklých detailov nedáte ani ranu? Potom siahnite po nespočetných farebných kombináciách našich trblietavých knižkových obalov na mobilné telefóny. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, majte svoj telefón v našich obaloch v bezpečí na každom kroku.