Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Kindle Paperwhite 5

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Kindle Paperwhite 5 s maximálnou odolnosťou

Elektronická čítačka kníh má veľkú výhodu v tom, že je ľahká, spratná a jednoducho ju prenesiete aj v menšej kabelke. Práve to, že ju často prenášate, však môže spôsobovať jej rýchle vonkajšie opotrebenie. Ideálnym riešením je v tomto smere spoľahlivý knižkový obal s odolným povrchom. Vďaka obalom z ekokože budete šetriť prírodu aj svoj Kindle. Ekokoža je totiž vyrábaná synteticky bez používania prírodných materiálov. Navyše odoláva vlhkosti, prachu aj ďalším nečistotám. A hlavne mastným odtlačkom prstov, ktoré sa na čítačku nalepia veľmi rýchlo a pri prvom pohľade pôsobia veľmi neesteticky. Syntetická koža pôsobí príjemne na dotyk a zabraňuje vykĺznutiu čítačky z rúk. Jej tvrdé zatváracie krídlo môžete používať aj ako stojan na Kindle Paperwhite 5 pri čítaní vo vodorovnej aj zvislej polohe. Navyše tak omnoho menej namáhate ruky aj krk. Na vrchnú časť obalu tlačíme motívy, farby a fotografie modernou bodovou metódou tlače, ktorá sa perfektne vpíja do materiálu, zvýrazňuje farby a zabraňuje ich zmenám v čase, oškretiu aj oterom. Aj vďaka tomu bude váš obal vyzerať veľmi dobre aj po mesiacoch používania. Potlače, rovnako ako celý povrch knižkových obalov, môžete v prípade znečistenia poumývať vlhčeným obrúskom alebo navlhčenou handričkou pre zachovanie bezchybného vzhľadu.

Správny dizajn krytu rozhoduje

A teraz k tomu najdôležitejšiemu – samotnému dizajnu knižkového puzdra na váš Kindle Paperwhite 5. Keďže u nás získavate veľké množstvo možností, z ktorých sa dá vyberať, navrhujeme vám ešte pred výberom na minútku zastaviť a predstaviť si, ako by mal váš vysnívaný obal vyzerať. Mal by byť v pastelových farbách a kvetinových vzoroch? Alebo naopak odzrkadľovať minimalistický štýl? Bude veselý či naopak elegantný a decentný? Podľa svojich preferencií si môžete hneď na začiatku vyfiltrovať možnosti, ktoré sú pre vás tie najvhodnejšie. Stále väčšiu popularitu si u nás získavajú obaly s príbehmi z prírody, so zaujímavými detailmi alebo abstraktnými vzormi. Ak si neviete vybrať z niekoľkých obľúbených motívov, zvoľte pokojne aj dva či tri puzdrá, ktoré budete meniť podľa svojej nálady, knihy, ktorú máte práve rozčítanú alebo podľa ročného obdobia.

Obal na čítačku s vlastnou fotkou

Ak si chcete vytvoriť celkom originálny kúsok podľa svojich predstáv, siahnite po možnosti „navrhnúť kryt“. Po jej rozkliknutí sa vám otvorí online editor, v ktorom si na svoj obal môžete dať čokoľvek, čo uznáte za vhodné. Napríklad svoju fotografiu, obrázok svojho obľúbeného knižného hrdinu, hororový obrázok ako vystrihnutý z knihy od Alfreda Hitchcocka alebo príjemnú scenériu ako z románu. Váš kryt na čítačku kníh tak bude jedinečný ako vy sami, vyrobený vo vašich obľúbených farbách a so zmyslom pre jedinečný štýl. Môžete si naň napísať motivačný výrok alebo obľúbený citát z knihy, ktorá vás zaujala. Pojmite túto možnosť ako svoje prázdne maliarske plátno a dotvorte si ho tak, ako si to predstavujete. K tvorbe si nemusíte nič sťahovať a zapĺňať tak voľné miesto na svojom zariadení. Celkom vám bude stačiť online prehliadač. Originálny kryt s ním vytvoríte do pár minút intuitívnym a zábavným spôsobom. Takýto kryt s vlastným motívom môžete vyrobiť aj pre svojich najbližších. Pôjde o silne personalizovaný darček, ktorý bude zároveň praktickým doplnkom každej elektronickej čítačky.

Vaša súkromná knižnica: Kindle Paperwhite 5

Mnohí z nás to majú do práce ďaleko a čas vo vlaku či autobuse chcú využiť čítaním. Celú knižnicu si na cesty môžete nosiť so sebou vďaka elektronickej čítačke kníh Kindle Paperwhite 5, ktorá vďaka svojmu unikátnemu displeju na princípe elektronického atramentu nenamáha pri čítaní oči tak, ako tablet alebo počítač. Vďaka pripojiteľnosti Wi-fi si s ňou navyše môžete prehliadnuť výrazy, ktoré vám nie sú jasné alebo doplniť užitočné poznámky. Displej s uhlopriečkou 6,8 palcov zaistí veľmi pohodlné čítanie aj obsiahlejších dokumentov a pevná konštrukcia sa postará o dlhšiu výdrž zariadenia.