Kryty, puzdrá, obaly pre Kindle 10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Knižkové obaly pre tablety sú nenahraditeľným pomocníkom

Knižkové obaly majú mnoho super funkcií – dokážu náš tablet alebo čítačku kníh udržať v skvelom stave celé roky, dajú sa používať aj ako stojan pri čítaní alebo sledovaní filmov či videí a vykúzlia z nášho zariadenia krásny módny doplnok, ktorý si všimne aj naše okolie. Ešte stále si myslíte, že vám obal netreba? Možno prišiel čas si to ešte raz poriadne rozmyslieť.

Knižkové puzdro presne podľa vašich predstáv

Zatváracie puzdrá majú oproti tým klasickým jednu veľkú výhodu: ochraňujú váš telefón nielen zo zadnej a bočných strán, ale taktiež z tej prednej. Vďaka magnetickému uzáveru sa nestane, že by sa vám pri páde obal otvoril. Ostane bezpečne zavreté a vy budete mať istotu, že aj displej vášho Kindle 10 ostane neporušený. Vybrať si naviac môžete z niekoľkých kolekcií tú, ktorá vám bude sedieť najviac. Séria Wallet Book je elegantná, jednofarebná a pokrytá malými trblietkami, ktoré zvýraznia obal a dodajú mu ten správny lesk. Naopak kolekcia Fantastic hýri vzormi, farbami a napovie o tom, akú máte náladu, vkus alebo čo sa vám najviac páči.

Tablet a čítačka v jednom – Kindle 10

Milujete vy alebo vaši najbližší čítanie, ale nechcete si zastavovať knižnicu stovkami knižiek? Potom je pre vás najlepším riešením zaobstarať si kvalitný tablet Amazon Fire HD 10 a mať v ňom rovno schované aj všetky funkcie, ktoré môžete potrebovať. Tablet nepoužíva štandardný operačný systém Android, ale upravenú Fire OS verziu, ktorá je zameraná na služby Amazonu. Užívatelia, ktorí tak na Amazone nakupujú snáď všetko, asi nemôžu nájsť lepší prístroj, ako je práve Fire HD 10. Má úložisko rozšíriteľné až na 128 GB, dvojpásmové Wi-Fi a k tomu aj slušný stereo zvuk. Skvelý výkon a príjemné zobrazovanie displeja vás iste presvedčí o tom, že tento tablet bude pre vás ako stvorený.