Kryty, puzdrá, obaly pre tablet Kindle

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na Kindle

Ponúkame odolné púzdra pre všetkých čitateľov, ktorí potrebujú ochrániť svoju čítačku e-kníh Kindle a zároveň zlepšiť jej držanie. U nás nájdete len kvalitné puzdrá, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia predovšetkým displej vašej čítačky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. V puzdre od nás bude váš Kindle zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť čítačky proti poškriabaniu a oderom.

Prečo je vhodné váš Kindle telefón chrániť krytom či obalom?

Kvalitné puzdro zlepšuje úchop čítačky, bude sa vám oveľa lepšie, istejšie a príjemnejšie držať. Takisto chráni čítačku pred poškriabaním, znečistením apod. Obal môže zmeniť aj fádne dizajn čítačky a robiť vám každodennú radosť. Štýlové ochranné puzdro pre čítačku Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Touch, Amazon Kindle Paperwhite 3 je vyrobené z veľmi kvalitnej umelej kože. Puzdro sa uzatvára magnetom a je skvele spracované do najmenších detailov. Takéto puzdro, ktoré čítačku skvele ochráni pred poškodením citlivého displeja, pred škrabancami a ďalšími nepriaznivými vplyvmi by malo byť úplnou samozrejmosťou pri cestovaní aj akékoľvek ďalšie preprave čítačky. Puzdro má funkciu AutoSleep/Wakeup. Pri otvorení púzdra sa čítačka automaticky prebudí a pri zatvorení púzdra sa čítačka uspí.

Vybírejte nadčasově - značky Kindle!

Internetový gigant Amazon si svoje meno v poslednom čase postavil na popularite skvelých čítačiek elektronických kníh Kindle Keyboard, Kindle Touch, Kindle 5 a Kindle Paperwhite. V roku 2011 k nim pribudli aj tablety rady Fire. Beží na Androide, avšak prostredie je natoľko prepracované, že to nezaujatý pozorovateľ na prvý pohľad zrejme nepozná. Od roku 2012 sa postupne objavujú tablety radu Fire HD s jemnejšími displeji rôznych uhlopriečok.