CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Infinix Note 11 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Flexibilný, odolný, trvácny. Taký má byť správny obal

Ak si chcete vybrať ochranné príslušenstvo v podobe krytu na telefón Infinix Note 11 Pro, rozhodnite sa pre odolné modely, ktoré niečo vydržia. Na mysli máme príhody, ktoré vás (nedajbože) môžu pri používaní mobilu stretnúť každý deň – napríklad pád telefónu z ruky, vyliatie kávy, náraz do steny či iného tvrdého podkladu, znečistenie prachom alebo zanechanie mastných odtlačkov prstov. Proti tomu všetkému sú kryty na telefóny od etuo.sk odolné. A je toho viac. Nenatiahnu, neošúchajú ani nepodrú sa pri každodennom používaní, telefónu sa dokonale prispôsobia a len tak ho nepustia. Naopak pokiaľ potrebujete svoje puzdro zložiť napríklad kvôli jeho dezinfekcií bežného vyčistenia, zaberie vám to menej ako 3 sekundy. Všetky sú vyrobené z príjemných flexibilných materiálov, ktoré skvele sedia a telefónu sa prispôsobujú. Pomáhajú tak predlžovať životnosť nielen vonkajšieho priestoru telefónu, ale aj samotných vnútorných komponentov – práve tým, že ich ochraňujú pred otrasmi a rýchlym opotrebovaním. Vďaka kvalitnej potlači sa nemusíte báť ani o obrázky na obale. Sú odolné voči oškretiu, zošúchaniu aj zmenám farieb v čase. Tak bude vyzerať po dlhý čas skvele nielen váš telefón, ale aj samotný ochranný obal.

Ako si vybrať vhodný kryt na Infinix Note 11 Pro

E-shop etuo.sk ponúka takmer nespočetne mnoho možností, ako môže váš ideálny kryt vyzerať. Práve preto je najlepšie ešte pred skrolovaním a preklikávaním na chvíľu zavrieť oči a svoj ideálny kryt si predstaviť. Čo vidíte? Máte pred sebou jednoduchý silikónový obal v minimalistickom štýle alebo skôr trblietavé puzdro s výklopným krídlom chrániacim aj prednú stranu telefónu? Otvorte oči, je čas filtrovať. Ak svoj telefón používate veľmi často, neustále kontrolujete svoje sociálne siete či maily, fotíte, natáčate alebo hráte online hry, ideálnym spoločníkom sa pre vás stanú ohybné silikónové obaly s tenkými hranami vhodné na akúkoľvek príležitosť. Vďaka hranám presahujúcim o niekoľko milimetrov displej ochránia aj obrazovku, avšak pre 100 % bezpečnosť je ideálne doplniť ich ešte tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou. Že svoj mobil potrebujete len niekoľkokrát za deň a ste radšej, keď je v obale v absolútnom bezpečí? Potom sa spoľahnite na knižkové puzdrá so zatvárateľným krídlom na magnetický uzáver. Ako bonus si v ňom navyše niekedy môžete odniesť aj platobnú kartu či občiansky preukaz.

Keď dizajn rozhoduje

Prvé kritérium ste vyriešili, ale ešte stále ostáva zvoliť ten správny dizajn. Milovníci jednoduchosti asi majú jasno – jednofarebným krytom v tlmených odtieňoch nikdy nič nepokazíte. Ak tomu však dodáte trochu šmrncu odvážite sa na mramorový vzor, vášmu zariadeniu to dodá celkom nový štýl. A čo tak zaexperimentovať si ešte trochu viac... Napríklad vyskúšať abstraktné motívy akvarelových farieb doplnené o jemné trblietavé prvky alebo jednoduché nápisy s trochou humoru. Pre extravagantnejšie tipy odporúčame zvoliť pestrofarebné kvety, šťavnaté ovocné motívy či lákavé fotografie podmanivej prírody. Že sa na nič z toho necítite? Tak potom si vytvorte kryt na Infinix Note 11 Pro úplne podľa svojich predstáv. Stačí si kliknúť na „navrhnúť kryt“ a presunieme vás do online kreatívneho editora. Po nahratí svojej fotografie ju môžete ľubovoľne upravovať, pridávať k nej obrázky, texty a vyhrať sa so svojim obalom. Tak, aby ste boli s výsledkom spokojní a robil vám radosť pri každom pohľade.

Infinix Note 11 Pro, pomocník na každý deň

Hrajte sa online hry, užívajte si a zabávajte sa s telefónom Infinix Note 11 Pro bez obmedzení. V tom vám pomôže technológia multi obrazoviek, s ktorou získate možnosť „predĺžiť“ si obraz v mobile o displej televízoru, laptopu či tabletu. Okrem toho váš herný výkon potiahne skvelý procesor Helio G96 od Mediateku. Veľká 6,95-palcová Full HD+ obrazovka Fluid Display s obnovovacou frekvenciou 120 Hz prispeje k plynulému zážitku zo sledovania a vďaka masívnej 5 000 mAh batérii s rýchlym 33W nabíjaním si môžete zábavu užívať celé hodiny bez prerušení.