Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Infinix HOT 11S NFC

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

S obalom sa vám telefón z rúk už nevyšmykne

Poznáte ten pocit, keď si na svoje zariadenie dávate neuveriteľný pozor a zrazu sa vám vyšmykne z rúk a spadne na zem? Stačí sa len trochu ponáhľať na autobus alebo v práci mierne zakopnúť o nohu stola. Zrazu je celá vaša snaha a ochraňovanie pred deťmi či domácimi maznáčikmi preč. Telefón je v lepšom prípade iba oškretý, v tom horšom úplne rozbitý z prednej alebo zadnej strany. Sieťovito, nenávratne. Pritom stačí tak málo. Len vybrať si kvalitný kryt tak, aby sa vám telefón omnoho lepšie a spoľahlivejšie držal a nešmýkal sa z rúk. S našimi krytmi to dosiahnete. Knižkové obaly aj silikónové kryty sú príjemné na úchop zariadenie sa s nimi omnoho menej šmýka. Navyše sú odolné voči nevzhľadným mastným odtlačkom, špine, prachu aj vlhkosti. Kryt si môžete podľa svojho uváženia čistiť od baktérií aj vírusov a pravidelne ak dodržiavať jeho hygienu. A ak sa vám predsa len stane, že by vám mobil spadol, môžete mať istotu, že sa mu nič nestane. Kryt ho totiž ochráni pred poškodením, vrypmi, škrabancami aj preliačeniami. Navyše vďaka tlmeniu nárazov chráni pred rýchlym opotrebovaním aj vnútorné komponenty telefónu, a tak si môžete dlho užívať jeho bezchybné fungovanie.

Kryty na Infinix HOT 11S NFC s cool dizajnom

Obaly na telefóny však nemusíte brať len ako povinnú ochrannú výbavu pre svoj telefón, ale taktiež ako cool módny doplnok sami pre seba. Veď uznajte, ako často so svojim telefónom narábate, pozeráte sa naň alebo ho používate pred svojimi známymi. Prečo nebyť trendy a svoj kryt jednoducho nemilovať? Vyberte si preto dizajn presne podľa svojho gusta. Pôjde skôr o minimalistický model v jemných farbách alebo stavíte skôr na trblietavý lesk a výrazné odtiene? Podľahnúť môžete aj volaniu prírody s kvetnatými krytmi akoby z rozkvitnutej lúky či s detailmi dreva a iných prírodných materiálov. Veľkým ťahákom sú mramorové aj abstraktné puzdrá doplnené o zlatavý lesk a hviezdnu žiaru. A ak sa skôr vidíte na mítingoch a schôdzkach s elegantným modelom, stavte pokojne na jednofarebný knižkový kryt, ktorý vás nesklame v bezpečnosti ani prevedení.

Nekonečné možnosti s vlastnými motívmi

Mnohí ľudia nám neveria, keď im hovoríme o neprebernej ponuke našich krytov. Ale nemýlime sa. V našej ponuke totiž vždy dostanete možnosť vytvoriť si svoj vlastný obal za použitia svojej obľúbenej fotografie, grafiky, obrázkov alebo textov. Stačí si len vybrať políčko „navrhnúť kryt“ a začať tvoriť. Vypracujte všetko podľa svojich predstáv, veľmi jednoducho, intuitívne a online – bez potreby sťahovania aplikácií a zbytočného zaberania miesta vo vašom počítači. Vaše motívy začneme spracovávať hneď nasledujúci pracovný deň, takže na nich nebudete dlho čakať. Všetky tlačíme na kvalitný biely podklad, aby všetky farby čo najlepšie vynikli a poskytli vám dokonalý zážitok. A čo je na krytoch s vlastným motívom najlepšie? Že podobný kúsok vlastníte ako jediný na svete, ste 100 % originálni a na svojom telefóne nosíte kúsok zo seba a svojej tvorby.

Hot stuff: Infinix HOT 11S NFC

Poznáte už značku Infinix? Ak nie, je na čase vás s ňou zoznámiť. Dostáva sa totiž do pozornosti už aj európskemu trhu a je sa s ňou na čo tešiť. V prípade smartfónu Infinix HOT 11S NFC sa nechajte hneď na prvý pohľad upútať krásnym 6,78-palcovým displejom vo Full HD+ rozlíšení s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a výrezom pre selfie fotoaparát. Aj pri dlhšom sledovaní filmov či hraní hier vás vďaka technológii ochrany očí pred modrým žiarením nebudú oči páliť či inak iritovať. Výhodou telefónu je aj výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh a rýchlym 18W nabíjaním, ktorá vás pri hraní hier podrží až 13 a pri telefonovaní dokonca až 51 hodín bez potreby nabíjania. Samozrejmosťou je už aj podľa názvu podpora platieb cez telefón NFC.