Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Infinix HOT 11 (G37)

Obaly pre Infinix HOT 11 (G37)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Infinix HOT 11S NFC, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Presné rozmery obalov na telefón sú kľúčové

Aj keď sa vám to tak nemusí na prvý pohľad javiť, výber dokonale sediaceho krytu na telefón je základom pre jeho pohodlné používanie. Každý telefón má totiž mierne sa odlišujúce rozmery a spracovanie tvaru. A aj keď narazíte na dva smartfóny s približne rovnakými proporciami, môžeme vám garantovať, že ich ovládacie prvky budú rozmiestnené úplne odlišne. Výrobcovia to často riešia tým, že k novému telefónu pribalia transparentný obal bez výrezov tak, aby sedel hneď na niekoľko typov telefónov nehľadiac na umiestnenie fotoaparátu či nabíjacieho portu. Ich používanie však používateľov limituje nielen pri fotení, ale aj zadávaní odtlačkov prstov do senzorov, nabíjaní, počúvaní hudby či online hrách. Pre nás je dokonalým obalom práve ten, ktorý všetky tieto starosti eliminuje z vášho života. A vy sa môžete sústrediť len na nerušenú zábavu so svojim zariadením. Vďaka presným výrezom svoj obal nemusíte z telefónu skladať takpovediac nikdy a nevystavujete ho tak zbytočnému riziku pádu a poškodenia. Naviac ušetríte energiu a drahocenný čas. A o to nám predsa všetkým ide, no nie?

Silikónový alebo knižkový obal?

Aby sme vám ušetrili čas aj pri výbere obalu na váš telefón, radíme vám rozhodnúť sa hneď na začiatku o tom, či chcete používať skôr silikónový alebo radšej knižkový kryt. Pri oboch typoch totiž v našom e-shope získavate takmer nepreberné množstvo možností, z čoho si vybrať. A tak ak polovicu odfiltrujete hneď na začiatku, bude váš výber o to jednoduchší. Silikónové puzdrá vám prinesú výhodu hlavne v tom, že sú univerzálne a kompaktné. Hodia sa na akúkoľvek príležitosť, jednoducho ich vložíte do vrecka nohavíc či najmenšej kabelky. Na druhú stranu je k nim vhodné dokúpiť si ešte tvrdené sklo alebo fóliu na displej. Aj keď jeho hrany presahujúce obrazovku o niekoľko milimetrov ho ochránia od kontaktu s rovnými povrchmi, nie je možné sa na nich spoľahnúť v každej situácii. Knižkové puzdrá vám naopak prinesú 100 % ochranu celého povrchu telefónu. Pôsobia elegantne a poskytnú priestor aj pre odkladanie drobných dokumentov či ID kariet. Často poslúžia ako praktický stojan pri študovaní materiálov, sledovaní filmov alebo hraní hier, a tak uľavia napätiu rúk aj krčnej chrbtice. Na druhú stranu vám však môže ich výklopné krídlo zavadzať. Hlavne ak veľa fotíte, natáčate videá alebo sledujete feed na svojej obrazovke.

Dizajn krytov na Infinix HOT 11 (G37)

Nezabúdajte, že s krytom na telefón si nekupujete len ochranu pre svoj smartfón, ale aj módny doplnok. Ten bude tešiť vás a môže zaujať aj vaše okolie. Preto vyberajte podľa svojho gusta, obľúbených farieb, štýlu a preferencií. Pokiaľ ste minimalistom, ideálne sa pre vás budú hodiť jednofarebné obaly či kryty s jednoduchými nápismi. Ak naopak vyznávate glamour, vyberte si niektorý z krásnych trblietavých puzdier. Na svoje si u nás pomocou pastelových obalov s kvetinami alebo prírodnými príbehmi nájdu milovníci prírody a gravírované či koženkové kryty iste potešia všetkých elegánov.

Výkonný a atraktívny Infinix HOT 11 (G37)

Že ste ešte nepočuli o značke telefónov Infinix? Potom poriadne nastražte uši, pretože vás to bude určite zaujímať. Pri modeli Infinix HOT 11 (G37) vám výrobca prináša kapacitu batérie až neuveriteľných 6 000 mAh, ktorá váš výkon v pohode potiahne aj takmer neuveriteľných 14 hodín hrania hier či viac ako 53 hodín telefonovania. Navyše má batéria zabudovanú novú technológiu pre využitie rezervy batérie až na 25 %. Ťahákom je aj krásny 6,8-palcový IPS displej s Full HD+ rozlíšením a technológiou ochrany očí pred modrým žiarením. K tomu fantastické fotografie za pomoci 50 MPx zadného fotoaparátu s dvomi senzormi a technológia WeZone pre pohodlné herné zážitky s priateľmi aj bez pripojenia na internet.