+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Y8p

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryty a puzdrá na Huawei Y8p 

Silikónový, knižkový alebo plastikový kryt na Huawei Y8p? Mnoho našich zákazníkov vie, že pri výbere obalu na telefón je najdôležitejšia kvalita, ale hľadajú aj dokonalý štýl, ktorý dokreslí ich osobnosť. Nie vždy však vieme povedať, ktorý typ obalu by všetky naše kritériá mohol spĺňať. Aj v e-shope etuo.sk máte stovky možností, ako si vybrať a nie vždy je to jednoduché. Preto sa sústreďte hlavne na spôsob používania vášho telefónu a váš životný štýl. Ak žijete aktívne, telefón si beriete do prírody aj na športovanie a často vám vypadáva, potrebujete odolný knižkový kryt, ktorý telefón dokonale ochráni zo všetkých strán alebo karbónový obal schopný absorbovať energiu nárazov a poškodení. Pokiaľ so sebou telefón nosíte len do spoločnosti, kde chcete zažiariť, vyberte si trblietavé puzdro a ak ho najviac používate pri pracovných mítingoch, zvoľte radšej elegantnejší silikónový kryt v jednej farbe, poprípade vyskúšajte transparentný model.     

Vyberte si podľa svojho vkusu a fantázie

Možností máte viac než dosť. Ak sa ale predsa neviete rozhodnúť, neobmedzujte sa len na nákup jedného krytu. Zakúpte si ich rovno niekoľko a vymieňajte ich podľa svojej nálady alebo príležitosti, na ktorú sa práve chystáte. Dajte si len pozor na to, aby ste si správne zvolili typ telefónu Huawei Y8p, tak, aby vám náš kvalitný obal na telefón sadol bez najmenších problémov.      

Huawei Y8p, to je zaručené pohodlie a štýl 

Pravdepodobne to prvé, čo vás pri smartfóne Huawei Y8p zaujme, bude jeho veľký 6,3-palcový OLED Dewdrop displej s výrezom pre selfie fotoaparát, ktorý vám ponúkne živé farby a dokonalé rozlíšenie v priebehu hrania hier, sledovania videí alebo pri práci s textom. Tento model si môžete dopriať nielen v klasickej čiernej, ale taktiež v krištáľovo modrastej farbe, ktorá vás aj vaše okolie okamžite upúta. Jeho ultraľahké telo a zaoblený tvar vám perfektne sadnú do ruky, a tak si jeho používanie okamžite zamilujete.