+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Y6 Prime (2018)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
 
Obal na mobil Flip Fantastic - vlk>

Obal na mobil Flip Fantastic - vlk

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - boho>

Obal na mobil Flip Fantastic - boho

16,90 €
/ nedostupné
 
Obal na mobil Flip Fantastic - pivo>

Obal na mobil Flip Fantastic - pivo

16,90 €
/ nedostupné

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y6 Prime (2018)

Chytrý telefón Huawei Y6 Prime (2018) patrí medzi štýlové zariadenia, ktorými sa človek rád pochváli. Staráte sa o to, aby váš telefón vyzeral stále zachovalo a pekne? Ak ste sa nad ochranným prostriedkom pre váš telefón nezamýšľali, riešením sú odolné puzdrá. Tie sú nielen „poistkou“ v prípade pádu, slúžia tiež ako dizajnový doplnok. Obaly na mobilné telefóny sú vyrobené presne na rozmery telefónu Huawei Y6 Prime (2018) a nájdete ich v desiatkach prevedení. Dáte prednosť jednofarebnému kúsku alebo zvolíte obal s potlačou? Na výber máte desiatky rôznych typov. Silikónové kryty, praktické knižkové obaly, ktoré chránia displej nielen pred poškriabaním, ale aj pred nečistotami, ale i drevené kúsky, ktoré vám dodajú jedinečný štýl. Túžite po vlastnom motíve? Žiaden problém, navrhnite si ho a my vám vytvoríme plastický kryt presne podľa vašich predstáv!

Výber motívov pre obaly na Huawei Y6 Prime (2018)

Najčastejšie nakupujú klienti kryty na mobil Huawei Y6 Prime (2018) zo silikónu alebo iného pružného materiálu, ktorý dokonale chráni zadnú časť telefónu pred rôznymi mechanickými poškodeniami. Ak túžite po maximálnej ochrane, pozrite sa na obaly na mobil typu klapka alebo knižka. Obaly, puzdrá aj kryty na mobil z e-shopu Etuo.sk sú plne funkčným doplnkom so všetkými ochrannými funkciami.

Huawei Y6 Prime (2018) - informácie o telefóne

Tento kvalitný smartfón zaujme cenou a veľkým HD displejom. To však nie je všetko! Pripravte sa na jedinečné snímky , ktoré sa postará pokrokový zadný 13Mpix a predný 5Mpix fotoaparát. S tým si urobíte skvelé selfie snímky i za horších svetelných podmienok. Výrobcovia si dali záležať aj na zvuku, ktorý je naozaj vyladený na maximum. Do telefónu získate prístup vďaka čítačke odtlačkov prstov, tiež môžete skúsiť aj inovatívnu funkciu rozpoznania tváre. Telefón vás poteší aj pevnou konštrukciou s matným povrchom proti vytváraniu odtlačkov.