+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil HUAWEI Y6 II Compact

Obaly pre Huawei Y6 II Compact


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Huawei Y6 II, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Huawei Y6 II Compact

Telefóny sú krehké technologické zariadenia vyžadujúce jemnú a konzistentnú starostlivosť. Mnohí z nás sa k nim však správajú ako k hračke za pár eur, ktorá sa môže bezcieľne povaľovať po našich taškách, v preplnených priehradkách auta či na záhradnom múriku bez toho, aby došlo k jej poškodeniu. Realita je však iná a pri neustálom zachádzaní s telefónom dochádza k jeho častým odretiam, poškodeniam a hromadeniu prachu, odtlačkov a špiny na jeho povrchu. S tým je s kvalitnými obalmi na smartfóny Huawei Y6 II Compact koniec. S našimi krytmi už je zachovanie rovnako krásneho mobilu ako v deň, keď ste ho kúpili, absolútnou samozrejmosťou.

Výber motívov pre obaly na Huawei Y6 II Compact

Pri výbere obalu na svoj telefón Huawei by ste si mali hneď na začiatku odpovedať na základnú otázku. Kto vlastne ste? Ste aktívny športovec alebo naopak máte radi odpočinok a zábavu? Hýri váš šatník farbami a vzormi, či ste skôr čierno-biely minimalista? Milujete prírodu alebo dávate prednosť žiare veľkomesta? Od toho sa totiž bude odvíjať aj výber puzdra na váš smartfón. V našom elektronickom obchode máte na výber z nespočetne mnohých možností. Ponúkame silikónové obaly v priesvitnom aj farebnom štýle, knižkové kryty, ktoré dokonale uchytia telefón vďaka svojej vnútornej TPU vrstve a pomocou výklopného ramena ho ochránia aj z jeho prednej strany či flipové puzdrá s výklopným mechanizmom pre pohodlné používanie.

Huawei Y6 II Compact - informácie o telefóne

Váš telefón Huawei Y6 Compact si totiž zaslúži len to najlepšie. Jedná sa o kompaktný Android s batériou, ktorá má nadpriemernú výdrž a inteligentným vzhľadom. Jeho slušné prevedenie a veľký displej sú o to atraktívnejšie, o čo viac sa začnete zaujímať o jeho viac než férovú cenu. Telefón patriaci do strednej triedy určite poteší každého bežného užívateľa a ak je práve toto váš „vreckový partner“, vybrali ste si správne. Zachovajte si správny úsudok aj pri výbere obalu na vaše zariadenie, pretože aj ochranné príslušenstvo je minimálne tak dôležité, ako istota samotná.